دکوراسیون

جدیدترین مدل‌های مبل ال ترک

خرید مبل ال ترکیه ای در وودن مبل

مبل ال ترک دارای طراحی‌های متفاوت و منحصربه‌فردی است. این محصول در کشور ترکیه تولید می‌شود و دارای انواع متنوعی است. در سال‌های پیشرو خرید این سبک از مبل به علت کم جا بودن و کاربردی‌بودن آن زیاد شده است.
اکثر افراد از این محصول برای قراردادن در مقابل تلویزیون و یا در کنار مبل‌های کلاسیک خود از آن استفاده می‌کنند.

خرید مبل شیک و جدید ترکیه ای ال
در برخی موارد هم به‌عنوان یک مدل کم جا در دکوراسیون منزل قرار می‌گیرد. ازاین‌رو در این وبلاگ با ویژگی بیشتر مبل‌ترک با طراحی‌ ال از این مدل و طراحی آن آشنا می‌شویم.

معرفی کوتاه مبل ال

مبل ال یک محصول با دیزاین حرف انگلیسی L است و همین ویژگی آن را متمایز کرده است. در واقع این مبل ال باهدف کمترین فضای اشغالی و در مقابل بیشترین نشیمن در دکوراسیون منزل قرار می‌گیرد. همین ویژگی‌ها بسیاری از افراد را ترغیب می‌کند تا این مدل را انتخاب کنند. این محصول دارای دو ضلع است که به‌صورت 90 درجه بر یکدیگر عمود شده‌اند. شما می‌توانید با زاویه‌ای دلخواه مبل خود را در منزل چیدمان کنید.

مبل ال راحتی ترکیه ای وودن مبل
لازم به ذکر است که این سبک در هر فضای بزرگ و کوچکی می‌تواند قرار بگیرد و هیچ محدودیتی از نظر قرارگیری ندارد. ازاین‌رو هر کدام از مدل‌های آن دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است. شما می‌توانید با بررسی دکوراسیون منزل سبک موردنظر خود را انتخاب و چیدمان کنید. ازاین‌رو به بررسی هر یک از ویژگی‌های مبل ال ترک می‌پردازیم.

ویژگی‌های مبل ال ترک

از محبوب‌ترین مدل‌ها در دنیای مبلمان می‌توانیم به مبل ال ترک اشاره کنیم. این محصول دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا فضای شیک و زیبایی را خلق کنید. مبل ال ترکیه‌ای باتوجه‌به کشور تولیدکننده دارای طراحی‌های خلاقانه‌ای بوده است. هر قسمت از این محصول دارای جزئیات فراوانی بوده و ظرافت چشم نوازی در کل دکوراسیون ایجاد می‌کند. ازاین‌رو به بررسی هر یک از این موارد می‌پردازیم:

خرید مبل ال راحتی ترکیه ای وودن مبل

 

ساختار مقاوم

همه افراد به دنبال ساختار مقاوم و کیفیتی مناسب در مبل ال ترک خود هستند. این محصول ازآنجایی‌که بیشتر دارای سبک راحتی است، به غیر استثناها کاملاً مدرنیته است. در این ساختار متریال‌هایی مانند پارچه، جنس چوب، رنگ پایه‌ها و اسفنج و یا فوم استفاده شده در آن موردتوجه قرار می‌گیرد. هر یک از متریال‌ها در کنار هم راحتی و زیبایی مبل شما را تضمین می‌کنند.

خرید مبل رحتی ال ترکیه ای مقاوم وودن مبل

طراحی ساده و مدرن

همان‌طور که می‌دانید این محصول یعنی مبل ال ترکیه بیشتر در طراحی‌های مدرن است. در ظاهر دارای طراحی ساده اما بسیار شیک و مدرن است. خطوطی که در مبلمان استفاده شده، اغلب ساده و هماهنگ است. این ویژگی باعث شده تا به‌راحتی آن را در دکوراسیونی قرار دهید.

خرید مبل راحتی ال ساده ترکیه ای وودن مبل

تعداد نفرات

همان‌طور که می‌دانید مبل ال ترک در هر تعداد نفراتی ساخته می‌شود. طراحی این مبل به‌گونه‌ای است که تعداد نشیمن بیشتری را برای شما فراهم می‌کند. این مدل باتوجه‌به فضای دکوراسیون شما قابل چیدمان است و در داشتن دیزاین‌های متفاوت دست شما را بازتر نگه می‌دارد.

خرید مبل ال راحتی ترکیه ای تعداد نفرات وودن مبل

راحتی مبل

باتوجه‌به اینکه این مبل بیشتر در استفاده‌های روزمره کاربرد دارد، راحتی مبل ال ترکیه‌ای بسیار اهمیت دارد. طراحی این مدل به‌گونه‌ای است که از مهم‌ترین ویژگی‌های آن همان راحتی است. این مبل کاملاً آپشنال بوده و در برخی موارد حالت مکانیزم و یا همان تختخواب‌شو هم به آن اضافه می‌شود. ازاین‌رو به بررسی انواع آن می‌پردازیم.

خرید مبل ال راحتی ترکیه ای در وودن مبل

انواع مبل ال ترکی (ثابت، تختخواب‌شو و…)

همان‌طور که می‌دانید مبل ال ترک باتوجه‌به سبک و طراحی خود به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. اما اگر بخواهیم به طور کاربری این مدل را به انواع مختلفی دسته‌بندی کنیم شامل موارد پایین می‌شود:

خرید مبل ال راحتی ترکیه ای وودن مبل

طراحی ثابت:

همان‌طور که از این کلمه مشخص است، این مبل ال ترکیه‌ای دارای طراحی ثابت است. این ویژگی به این منظور است که شما آپشن‌های مکانیزم و.. را در آن ندارید. طراحی آن باتوجه‌به آن محصول به ال 3 الی 4 قسمت تقسیم می‌شوند و باتوجه‌به انتخاب شما چیدمان می‌شود.

خرید انواع مبل ال راحتی ترکیه ای انواع طراحی در وودن مبل

تختخواب‌شو:

اگر شما به دنبال مبلی با داشتن آپشن‌های راحتی هستید، طراحی تختخواب‌شو از این مبل ال ترک مناسب شما است. در واقع این محصول با داشتن این ویژگی محدودیت‌های فضای شما را رفع می‌کند و به‌راحتی هم مبل و هم تختخواب را برای شما به وجود می‌آورد. در برخی موارد هد بوردها یعنی آن قسمتی که سر شما بر روی آن قرار می‌گیرد، مکانیزم بوده است. این ویژگی بیشتر در زمان‌های استراحت تجربه دلنشینی را نصیب شما می‌کند.

مبل ال راحتی تختخوابشو ترکیه ای وودن مبل

پازلی:

مبل ال ترکی با طراحی پازلی امروزه موردتوجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این طراحی جدید بوده و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است. شما می‌توانید هر قسمت از آن را جدا کنید و باتوجه‌به فضای داخلی آن چیدمان دلخواه خود را داشته باشید. این محصول به کسانی که به تنوع و دیزاین‌های مختلف علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

خرید مبل راحتی ال پازلی چند تکه وودن مبل

 

نکات مهم در انتخاب مبل ال ترکی

اگر شما هم قصد خرید مبل ال ترکی را دارید، باید نکاتی را در زمان خرید و انتخاب رعایت کنید. در واقع درنظرگرفتن این نکات به نزدیک‌شدن به انتخابتان و همچنین خرید یک محصول با ویژگی‌های دلخواه کمک می‌کند. حال به بررسی این نکات مهم می‌پردازیم:

خرید مبل ال ترکیه ای وودن مبل

ابعاد و اندازه

اگر در بازار مبلمان سر زده باشید، انواع مبل ال ترکیه‌ای با ابعاد و اندازه‌های مختلف مشاهده می‌کنیم. از آنجایی که این تنوع در بازار بسیار زیاد است، انتخاب  در بین این‌همه تنوع کمی سخت است. در ابتدا شما متراژ فضای چیدمان خود را در نظر بگیرید. این اندازه به شما کمک می‌کند تا بدانید چه ابعاد مبلی را انتخاب کنید. این ابعاد بر روی تعداد نفرات نشیمن شما تأثیر می‌گذارد و ممکن است که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد. ازاین‌رو باید به آن توجه کنید.

خرید مبل ال راحتی ترک در وودن مبل

سبک و رنگ

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که حس و حال منزل و در پی آن دکوراسیون شما را تغییر می‌دهد، رنگ و سبک مبل ال ترکیه‌ای است. این نکته می‌تواند برای شما فضایی کلاسیک و شیک یا مدرن و دلنشین را ایجاد کند. انتخاب این ویژگی به سلیقه و همچنین دکوراسیون اتاق پذیرایی شما برمی‌گردد. ازاین‌رو باتوجه‌به این فاکتورها می‌توانید آن را انتخاب کنید.

خرید مبل راحتی ال ترکیه ای از وودن مبل

کیفیت و متریال

شما برای اینکه مبل ال ترک با دوامی را خریداری کنید، باید کیفیت و متریال آن را در نظر بگیرید. در واقع از مهم‌ترین قیمت‌های کل ساختار آن یعنی کلاف، پارچه و طراحی آن است. این ویژگی‌ها هر کدام با قرارگرفتن در کنار هم مدل نهایی شما را نمایان می‌کند. کیفیت متریال هم به زیبایی محصول و هم به استفاده مداوم آن کمک می‌کند. ازاین‌رو در هنگام خرید این نکته هم مورد اهمیت است.

خرید مبل راحتی ال ترکیه ای با کیفیت

کارایی

شما برای اینکه بتوانید بهترین محصول را خریداری کنید، باید هدف خود را از خرید آن مشخص کنید. در واقع یکی از هدف‌های شما در خرید مبل ال ترکی، کارایی آن است. این ویژگی بیان می‌کند که علت خرید آن مبل چیست و چه آپشن‌هایی را برای شما به وجود می‌آورد. برای مثال برخی از مبل ال ترک دارای قابلیت تختخواب‌شو هستند. این ویژگی یک کارایی است که افرادی که دارای فضای محدود هستند، در اولویت‌های خود قرار می‌دهند.

مقایسه مبل‌ال ترک با مبل ال ایرانی

مبل ال ترک با مبل ال ایرانی از لحاظ طراحی تفاوت زیادی ندارد. اما ازآنجایی‌که ترکیه مهد صنعت مبلمان است از لحاظ کیفیت و متریال در کل جهان مشهور است. اما برندهای ایرانی زیادی هم وجود دارند که با الهام از کشور محصولات فوق‌العاده‌ای را تولید کرده‌اند. این محصولات در داخل دارای قیمت مناسبی بوده و با شرایط سازگار کشور ساخته می‌شوند.

خرید مبل ال راحتی ترکیه ای و ایرانی از وودن مبل
مبل ال ترک باتوجه‌به کشور سازنده و متریال که در آن استفاده می‌شود، دارای قیمت بالایی است. ازاین‌رو کسانی که علاقه‌مند به این طراحی‌های ترکی؛ اما با قیمت مناسب هستند، خرید مبل ال ایرانی پیشنهاد می‌شود.

 

سخن پایانی

در این وبلاگ سعی کردیم تا برخی از نکات خرید مبل ال ترک را بیان کنیم. در واقع شما به‌عنوان سخن پایانی باید هدف خود را از خرید آن مشخص کنید. بعدازاین مرحله و با توجه فضای داخلی و درنظرگرفتن نکاتی که بیان کردیم، مدل موردنظر خود را انتخاب کنید. امیدواریم که با مطالعه این وبلاگ و بررسی این نکات خریدی با آگاهی بیشتر و تجربه‌ای دلنشین‌تر داشته باشید.

 

2 دیدگاه در “جدیدترین مدل‌های مبل ال ترک

 1. شکوه گفت:

  لوکس وزیباست
  مبل ال ترک باعرض هشتاد هست؟

  1. پشتیبان سایت گفت:

   سلام شکوه عزیز بله مدل های مبل ال موجوده شما میتونید از طریق لینک زیر وارد سایت وودن مبل شوید و از تنوع های محصولات ما دیدن فرمایید
   https://woodenmobl.com/cat/%D9%85%D8%A8%D9%84-l/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *