در حال نمایش 4 نتیجه

فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
میز ناهار خوری فلزی

راهنما خرید میز ناهار خوری فلزی

ناهار خوری فلزی یک انتخاب عالی برای دکوراسیون داخلی خانه است. این میز دارای ویژگی های بسیاری است و می تواند تجربه خوبی را برای سرو ناهار و شام برای شما ایجاد کنید. از این رو در این مطلب از وودن مبل به بررسی این موارد می پردازیم.

قیمت ناهار خوری فلزی

متریال فلز در درجه بندی های متفاوتی در بازار مشاهده می شود. از آنجایی که این متریال در پایه و در برخی قسمت های دیگر جهت زیبایی به کار میرود، بهتر است که فلز آن آبکاری فورتیک باشد. این عمل سبب مقاوم شدن در برابر عوامل بیرونی و درونی محیط می شود. لازم به ذکر است که فلز در رنگبندی هایی طلایی، سیلور، برنز و.. مشاهده می شود و این انتخاب رنگ با توجه به دکوراسیون شما انجام می شود. از این رو قیمت ناهارخوری فلزی  با توجه به این عوامل سنجیده می شود و هریک از عوامل بر روی آن تاثیر گذار است.

خرید ناهار خوری فلزی مدرن

اگر دارای فضایی با دکوراسیونی مدرن هستید، انتخاب یک ناهار خوری مدرن و فلزی از مناسب ترین مدل ها برای شما است. شما با چیدمان این محصول در دکوراسیون داخلی فضایی شیک و جذابی را ایجاد می کنید. در واقع شما برای القای این سبک باید با دیگر لوازم منزل همچون مبلمان و اکسسوری ها و.. هم تناسب و هماهنگی ایجاد کنید.

خرید میز غذاخوری فلزی مدرن در وودن مبل

ویژگی های ناهار خوری فلزی

غذاخوری فلزی دارای ویژگی های بسیاری است و هر یک از این عوامل به نوعی تاثیر خود را در چیدمان می گذارند. از آنجایی که متریال اصلی این محصول فلز است دارای ساختاری مقاوم  در برابر سایش ، ضربه و حتی حرارت است. طراحی های مختلفی از این مدل وجود دارد که ظاهر شیکی به دکوراسیون شما می دهد. سطح فلز این امکان را به شما می دهد که به راحتی آن را تمیز کنید و نیاز به مراقبت خاصی ندارد.

خرید حضوری و اینترنتی ناهار خوری فلزی

از آنجایی که خرید اینترنتی روز به روز در حال افزایش است ، تمامی فروشگاه های حضوری هم این قابلیت را برای مشتریان خود از راه های دور فراهم کرده اند. در واقع شما با بررسی ویژگی ها و همچنین مدل های آن در پلتفرم های اجتماعی مانند سایت می توانید به مدت نیم ساعت و حتی با حضور در هر مکانی سفارش خود را ثبت کنید. وودن مبل هم مانند تمامی وب سایت های اینترنتی شرایطی را برای شما فراهم کرده است که کاملا به صورت آنلاین و حتی با در نظر گرفتن بودجه شما با داشتن شرایط اقساطی تمامی سهولت در این مسیر را برای شما ایجاد کرده است.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید