در حال نمایش 13 نتیجه

فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
میز ناهار خوری چوبی

راهنما خرید میز ناهار خوری چوبی

از گذشته تا به امروز میز ناهار خوری چوبی در بسیاری از دیزاین ها رایج بوده و اولین میز های ساخته شده هم حتی از جنس چوب بوده است. با گذشت زمان سبک منازل تغییر کرده و به سمت مدرنیته بودن پیش رفته است. با این حال بسیاری از افراد طراحی میز های چوبی و ساده را در انتخاب های خود قرار می دهند و برای دکوراسیون داخلی خود از آن استفاده می کنند.

قیمت میز ناهارخوری چوبی

از آنجایی که متریال اصلی این محصول چوب راش و چوب روس و.. است، این عوامل بر قیمت میز ناهار خوری چوبی نیز تاثیر می گذارد. حتی انتخاب طراحی های مختلف هم در مقدار چوب به کار رفته موثر است و ارزش گذاری آن محصول نیز تغییر می کند.

انواع ناهار خوری چوبی

بهره گیری از متریال طبیعی همچون چوب در فضای داخلی منزل باید با توجه به سبک آن مورد انتخاب قرار گیرد. از این رو شما باید در ابتدا مشخص کنید که سبک دکوراسیون شما کلاسیک است یا مدرن. به همین علت به بررسی این موارد می پردازیم.

ناهارخوری چوبی و کلاسیک

از زیباترین غذاخوری های چوبی می توان به سبک میز کلاسیک اشاره کرد. در واقع شما برای القای این سبک در منزل خود بهتر است که از المان هایی استفاده کنید که فضای شما را شیک تر نشان دهد. قیمت این مدل هم به علت متریال آن و همچنین داشتن جزییات منبت کاری و یا طراحی آن بیشتر است.

ناهار خوری چوبی و مدرن

امروزه در آپارتمان ها محدودیت فضای داخلی در پذیرایی و آشپزخانه از معضلاتی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. از این رو ناهار خوری مدرن و چوبی از مناسب ترین انتخاب ها برای این چیدمان است. در واقع طراحی این مدلها به گونه ای است که کاملا کم جا بوده و به راحتی در دیزاین شما قرار می گیرد.

میز غذاخوری چوبی مدرن وودن مبل

ویژگی های ناهار خوری چوبی

ناهار خوری های چوبی با سبک روستیک یکی از انواع  مدلهایی که در این متریال مشاهده می شود. در واقع استفاده از این متریال با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ می شود و جلوه خود را نمایان می کند.  قدیمی نشدن سبک چوبی از مهمترین ویژگی های این ماده است که گذشت زمان هم هیچ  تاثیری بر روی آن ندارد.

این مدل پر طرفدار با داشتن طراحی های منحصر به فرد در سطح خود حتی با داشتن خط و خش به راحتی ترمیم می شود و زیبایی فضای شما را همچنان حفظ می کند. از دیگر مزایا می توان به مقاومت این مدل در برابر عوامل بیرونی اشاره کرد و به راحتی  استحکام خود را حفظ می کند.

خرید حضوری و آنلاین ناهارخوری چوبی

از پرطرفدارترین محصولات می توانیم به ناهار خوری چوبی اشاره کنیم که با انواع سبک دکوراسیون های کلاسیک، مدرن و.. چیدمان می شود. وودن مبل هم در وب سایت فروشگاهی خود هم به صورت خرید حضوری و هم به صورت آنلاین شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید تا هم به صورت اقساط و هم نقدی سفارش خود را ثبت کنید.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید