در حال نمایش 17 نتیجه

فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
ضمیز ناهار خوری مدرن

راهنما خرید میز ناهار خوری مدرن

اگر می خواهید سبک دکوراسیون منزل خود را برجسته تر کنید، خرید میز ناهار خوری مدرن به شما عزیزان پیشنهاد می شود. شما برای داشتن لحظات خاص و آرامبخش نیاز به ایجاد همچین فضایی دارید.

این فضا تکمیل کننده منزل شما و ایحاد فضایی دوستانه در ارتباط های خانوادگی و دوستانه شما است. از رو در این متن راهنمایی های جهت خرید برای شما ارائه کرده ایم.

میز ناهار خوری مدرن

سبک مدرن بسیار ساده و بدون هیچ آلایشی است و ارتباط تنگاتنگی با سبک مینیمالیستی دارد. شما در این سبک خطوط خالص و رنگ های تک رنگ و خنثی را مشاهده می کنید. شما برای داشتن تمام این ویژگی ها باید میز ناهار خوری مدرن را در اولویت های خود قرار دهید. این محصول در متریال های متفاوتی مانند فلز، طرح سنگ و چوب و .. تولید می شود و انتخاب هر یک از این موارد به سلیقه و دکور شما بر می گردد.

خرید میز غذا خوری مدرن

خرید و قیمت  میز ناهار خوری مدرن

خرید و قیمت میز ناهار خوری مدرن همه بر اساس متریال های به کار رفته و همچنین شرکت تولید کننده آن محصول بر می گردد. این متریال ها در درجه بندی های متفاوتی در بازار عرضه می شوند و همه به نوبه خود بر روی قیمت میز مدرن تاثیر گذار است.

انواع میز ناهار خوری مدرن

میز ناهار خوری مدرن در طراحی و اشکال مختلفی تولید و عرضه می شود و شما با توجه به نیاز و فضای داخلی خود می توانید نوع و متریال آن را مشخص کنید.

 خرید میز ناهار خوری مدرن کم جا

امروزه محدودیت های مکان از اصلی ترین معضلات دکوراسیون داخلی است. برای حل این مشکل می توان راهکار خرید میز ناهار خوری مدرن کم جا را به شما پیشنهاد داد. در واقع این محصول دارای طراحی ظریف‌تری است و با اشغال کردن فضای کمتر به راحتی در منزل شما قرار می‌گیرد.

خرید میز غذا خوری مدرن کمجا

خرید میز ناهار خوری مدرن چوبی

اگر می خواهید هم ویژگی های طبیعی چوب و هم سبک مدرنیته را در منزل خود القا کنید، خرید میز ناهار خوری مدرن چوبی می تواند در اولویت های شما قرار بگیرد. در انتخاب میز به تناسب آن با فضای شما،جنس چوب و طراحی و کاربردی بودن آن باید دقت کنید. حتما در زمان خرید به متریال چوب به کار رفته در آن توجه کنید تا از کیفیت و مقاومت خوبی برخوردار باشد و طول عمر بیشتری هم داشته باشد.

خرید میز ناهار خوری مدرن فلزی

خرید میز ناهار خوری مدرن فلزی به کسانی که میخواهند یک سبک خاص و در عین حال شیک را در منزل خود القا کنند پیشنهاد می شود. این فلز در درجه بندی های متفاوتی تولید می شود و در رنگبندی های طلایی، برنز و نقره ای قابل سفارش است. این متریال بسیار مقاوم بوده و به علت آبکاری شدن آن در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و.. خود را حفظ می کند.

خرید میز غذاخوری مدرن فلزی

انواع میز ناهار خوری مدرن بر اساس تعداد نفرات

شما می توانید با توجه به نیاز و متراژ منزل خود تعداد نفرات میز ناهار خوری خود را تعیین کنید. اکثر میز ها به صورت 4 نفره، 6 نفره و 8 نفره بود و در بیشتر یا کمتر از این تعداد هم قابل سفارش است.

خرید میز ناهار خوری مدرن چهار نفره

اگر در منزل خود دارای تعداد افراد کمتر و در پی آن علاقه مند به سبک مدرن هستید، خرید میز ناهارخوری مدرن چهار نفره به شما پیشنهاد می شود. این میز کاملا به صورت مربع بوده و در هر ضلعی یک صندلی قرار می گیرید. شما می توانید با توجه به فضای خود ابعاد آن را مشخص کنید.

خرید میز ناهار خوری مدرن شش نفره

اگر دارای فضای متوسط و از آن طرف می خواهید میز ناهار خوری به نسبت بزرگتری داشته باشید، خرید میز ناهار خوری مدرن شش نفره از بهترین انتخاب ها است. اکثر منازل و افرادی که قصد خرید را دارند، این تعداد را در انتخاب های خود قرار می دهند.

خرید میز ناهار خوری مدرن هشت نفره

اگر شما دارای تعداد نفرات بیشتر و از آن طرف فضای بزرگی هستید، خرید میز ناهار خوری مدرن هشت نفره به شما پیشنهاد می شود. این میز کاملا بزرگ بوده و در شکل هندسی مربع، مستطیل یا گرد تولید شده است. این محصول در طول و عرض در تعداد نفرات دیگر متغیر بوده اما همه این تعداد ها دارای ارتفاع یکسانی هستند. در زمان خرید حتما به متریال چوب به کار رفته و کیفیت آن دقت کنید.

خرید آنلاین و اینترنتی میز ناهار خوری مدرن در وودن مبل

از آنجایی که امروزه خرید آنلاین از سایت و فروشگاه های اینترنتی گسترش یافته است، وودن مبل شرایطی ویژه ای را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید هم به صورت غیر حضوری از سایت وودن مبل که دارای نماد الکترونیک یعنی اینماد و هم به صورت حضوری و مشاهده تنوع ها در فروشگاه حضوری و کارخانه ثبت سفارش خود را انجام دهید.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید