انواع میز وودن

مدل‌هایی که خانواده‌مان‌ انتخاب می‌کنند

 

راهنما خرید میز

میز وسیله ای بسیار پرطرفدار است که در سبک های مختلف و همچنین کاربرد های متنوع در بسیاری از مکان ها مشاهده می شود. این محصول دارای صفحه و پایه هایی بوده که آن را بر روی سطح زمین نگه میدارد. این وسیله بیشتر برای قرار دادن وسایل و استفاده راحت تر در زمان برخی از فعالیت ها است. از این رو این راهنما خرید به شما کمک می کند تا با انواع میز ها آشنا شوید و طبق نیاز خود آن را خریداری کنید.


انواع میز


همانطور که میدانید میز ها دارای انواع مختلفی است و با توجه به ویژگی هایی که دارند دارای کاربرد های متفاوتی هستند. هر کدام از ما به نحوی و با توجه به نیاز خود این محصول در فضای های داخلی متفاوت مشاهده کرده ایم. هر میز خصوصیاتی دارد و در یک یا چند جا مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی هر یک از آنها می پردازیم. از مهمترین میزها می توانیم به موارد پایین اشاره کنیم:

میز ناهارخوری


از پرکاربردترین وسایل در منزل می توانیم به میز ناهارخوری اشاره کنیم. همانطور که از اسم این محصول مشخص است برای سرو غذا به کار می رود. شما هم می توانید طبق فضایی که دارید، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته ای که در خرید این محصول بسیار مورد اهمیت است، ابعاد آن است. این محصول در بیشتر از دو نفر در بازار مشاهده می شود و شما با توجه به اعضای خانه تان این انتخاب را انجام دهید.


میز آینه و کنسول


یکی دیگر از پرطرفدارترین مدلهای می توانیم به میز آینه کنسول اشاره کنیم. این محصول تاثیر بسزایی در دکوراسیون شما دارد. فضای قرار گیری آن بیشتر در فضای نشیمن و اتاق پذیرایی است. در برخی موارد هم در راهرو ها جهت زیباتر شدن آن فضا مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید لوازم دکوری دلخواه خود را بر روی آن چیدمان کنید. در بیشتر موارد این کنسول همراه با آینه بوده و بر روی آن شمع، وسایل دکوراتیو و… قرار می گیرد.

میز تلویزیون


از قدیمی ترین وسایلی که در بیشتر خانه ها مشاهده می شود می توان به میز تلویزیون اشاره کنیم. در منازل ایرانی از پرکاربرد ترین وسایل می توانیم به این وسیله اشاره کنیم. این محصول محل قرارگیری تلویزیون و لوازم صوتی شما است. مدلهای این محصول از گذشته تا به کنون دارای تغییرات زیادی شده و سبک های آن متفاوت است.


میز تحریر


یکی دیگر از انواع میز ها که کاربرد فراوانی دارد، می توانیم به میز تحریر یا مطالعه یا کار اشاره کنیم. این محصول در فعالیت هایی مانند درس خواندن، کتاب یا انجام فعالیت های کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله فضای خاصی را برای شما بوجود می آورد.


میز پاتختی


شما برای اینکه به راحتی در فضای اتاق خواب وسایل خود در فضایی قرار دهید، نیاز به پاتختی دارید. در واقع این محصول تاثیر بسیار زیادی در فضای دکوراسیون شما دارد و دارای کاربرد ها و مزیت های فراوانی است. این نوع میز بیشتر در کنار سرویس خواب قرار می گیرد و در زیبایی آن تاثیر می گذارد. حتی شما می توانید قاب عکس های خانوادگی و یا آباژور را بر روی آن قرار دهید. برخی از آنها دارای کشو هستند و وسایل شما د آن قرار می گیرد.


میز جلومبلی و عسلی


شما برای اینکه بتوانید همراه با مبلمان خود پذیرایی منحصر به فردی داشته باشید، نیاز به میز جلومبلی و عسلی دارید. در واقع این میز در ابعاد های مختلف بوده و کوچکتر از میز ناهارخوری است. این محصول در متریال های متفاوتی بوده و در برخی موارد هماهنگ با مبل شما است. این وسیله انقدر پرکاربرد است که حتی می توانید وسایل دکوری خود را هم بر روی آن قرار دهید.


سخن پایانی


به طور کلی شما برای خرید میز نیاز به مشخص کردن هدف و کاربری آن دارید. در واقع در ابتدا باید مشخص کنید که در چه فضایی و برای چه کاری این وسیله را تهیه می کنید. سپس با مشخص کردن این نکات میتوانید بهترین انتخاب را در منزل یا فضای دلخواه خود چیدمان کنید.