درباره خانواده‌مان

خانه همیشه گرم‌ترین جایی است که برای اعضای خانواده مفهوم و معنای خاص خود را دارد و خانواده کسانی هستند که هر کاری را برای لبخند و رضایت شما انجام می‌دهند. از این رو در وودن با توجه به ارزش خانواده‌مان ما به شما می‌گوییم‌:

شما خانواده ما هستید، ما برای خانواده‌مان کم نمی‌گذاریم.

فرقی نمی‌کند که کجای ایران باشید! 
از شمال تا به جنوب و از غرب به شرق
در تمام این سرا 
در تمام این شهرها
خانواده وودن با شماست.

چون شعار سازمانی ما مبنی بر این است که « انتخاب درست شما الویت ما است نه فروش محصول ما »

ما در این مسیر دلنشین شما را جزئی از خانواده صمیمی وودن می‌دانیم، چون هدف ما فروش یک محصول عادی نیست، بلکه میخواهیم تمام حس خوب و گرم خانواده وودن را به خانه‌های شما منتقل کنیم. 

شاید برایتان سوال باشد که چرا ما به شما خانواده می‌گوییم؟

خانواده مقدس‌ترین اجتماع کوچکی است که در تمام شرایط خوب و سخت هوای اعضای خانه خود را دارد. ما در برند وودن یا همان خانه خود تمام تلاش خود را می‌کنیم که مانند یک اعضای یک خانه برای خانواده مشتریان و پرسنل خود کم نمی‌گذاریم. 

خانه‌ای به وسعت ایران

روز به روز اعضای خانواده‌مان با شما بزرگ و بزرگ‌تر می شود …

در سال 1396 فعالیت خود را در خانه‌مان وودن شروع کردیم و بعد از شش سال با حمایت خانواده مشتریان‌مان به این جایگاه ارزشمند رسیدیم و به قول اصطلاحات ناب گذشته هر چه که داریم، از خانواده خود داریم و در عرضه محصولات خود برای خانواده مبلمان‌مان هم کم نمی‌گذاریم.

در این مسیر اصول و ارزشمندی واژه خانواده سرلوحه ما بوده و با این جملات اعضای خانواده خود، به این سوال جواب می‌دهیم که چرا وودن می ارزد؟

می ارزید وقت بگذاریم
می ارزید درست هزینه کنیم
می ارزید شما را معرفی کنیم
می ارزید تا به اینجا بیاییم
می ارزید اعتماد کنیم
و می ارزید … .

تمامی این جملات زیبا و ارزشمند بخشی از دلگرمی‌های شما به وودن است و با این توصیفات مطمئن هستیم که در مسیر درستی قدم گذاشته‌ایم. 

در این مسیر شما همراه با ما مانند یک خانواده در کنار همدیگر هستیم و ( مشتریان و تیم وودن ) مانند اعضای خانواده ما هستند و رضایت آنان سرلوحه برند سازمانی ما یا همان خانه ما وودن است.

پرسش و پاسخ ها

از کجا شروع شد؟

در سال 1396 با تاسیس شوروم کوچک و به صورت قوی فعالیت خود را آغاز کردیم. اما اکنون فروشگاه حضوری ما 3000 متر مربع مساحت دارد. برند وودن مبل در خرید فروش لوازم چوبی و تکمیل دکوراسیون خود را متخصص معرفی می‌کند و تمام تلاش خود را می‌کند که افراد در راستای خریدی با کیفیت و رضایت کامل پیش بروند.

هدف وودن مبل چیست؟

شرکت وودن مبل در راستای ایجاد محیطی آرام و در عین حال پرشور برای کارمندان و مدیران در حال تلاش است. و سپس با کمک تیم متخصص خود در برآورده سازی نیاز‌های مشتریان در زمان خرید وسایل منزل چه در فرایند حضوری و چه در فرایند آنلاین با تمام سعی خود در‌حال کوشش است.

چرا ما به شما خانواده میگوییم؟

وودن تنها یک فروشگاه مبلمان نیست، بلکه خانه‌ای است برای اعضای خانواده خود.
ارزش‌های نهاد خانواده همیشه مقدس بوده و خانواده مشتریان وودن هم دقیقا مانند این جمله است. برای همین ما با این شعار به شما می‌گوییم (شما خانواده ما هستید، ما برای خانواده مان کم نمی گذاریم). این جمله این ماجرا را بیان می‌کند که مانند عضوی از خانواده‌مان یعنی وودن برای انتخابتان در فرایند خرید مانند این واژه مقدس تمام تلاش خود را می‌کنیم که احساس یک خانه امن و صمیمی را همراه با محصولاتمان به خانه‌های رویایی شما منتقل کنیم.

چرا وودن می‌ارزد؟

در وودن شما یک محصول عادی همراه با شک و تردید خریداری نمی‌کنید، بلکه از فرایند آشنایی تا قرار دادن محصول دلخواه خود در منزل کاملا مطئمن هستید و هر بار با یادآوری خانه خود یعنی وودن بیان می کنید که می ارزید تا وودن را انتخاب کنیم.

چه مبلی برای چه خانواده‌ای مناسبه؟

برای اینکه خانواده‌هایمان بتوانند با اطلاعاتی دقیق مدل دلخواه خود را انتخاب کنند، سعی بر این داریم که محصولاتمان برای هر عضوی از خانواده‌هایمان با توجه به نیاز‌های روزانه و سلیقه‌های شخصی‌شان جدا سازی کنیم و در فرایند خرید همان انتخابی را داشته باشند که در ذهن خود در خانه‌شان تصور می‌کردند.

وودن مبل چه محصولاتی را ارائه می‌کند؟

وودن مبل در جهت پاسخگویی به نیاز‌های مشتریان و تنوع بالای مدلهای خود انواع مختلفی از لوازم منزل را به شرح زیر در سبد کالای خود عرضه می‌کند. 

انواع مبلمان 

 ناهار خوری

جلومبلی و عسلی

سرویس خواب 

 منزل در سبک‌های متنوع راحتی، کلاسیک و مدرن

انواع اکسسوری و لوازم تزئینی منزل

انواع فرش‌های تکه دوزی و دستبافت

وودن مبل در آینده کجا خواهد بود؟

وودن مبل در فرایند توسعه اهداف زیادی در جهت گسترش و تسهیل در فرایند خرید منزل از جمله جهیزیه در سراسر کشور دارد. برند ما می‌کوشد که با رشد خود به عنوان کارآفرین افراد زیادی را در جهت بزرگ شدن و پیوستن به خانواده خود یعنی وودن بیفزاید و برای این اعضا بستری را در جهت ارتقا شغلی و رویاپردازی‌های خلاقانه خود فراهم کند. در طی این مسیر همه ی اعضای خانواده ما یعنی برند وودن مبل و پرسنل آن سعی در تحقق و برآورده شدن مخاطبان خود و در پی آن مشتریان خود در سراسر ایران است.

وودن مبل تنها یک فروشگاه مبلمان نیست!

شماره تماس

09120442368

پست الکترونیک

info@woodenmobl.com

ساعت کاری

شنبه تا جمعه
از ساعت 10 الی 20