دسته بندی دکوراتیو

راهنما خرید دکوراتیو


همانطور که میدانید که دکوراتیو همان هنر چیدمان است که امروزه با استقبال بسیاری از افراد روبرو شده است. شما می توانید با جستجو در شیوه زندگی مردم به نتیجه این استقبال پی ببرید. امروزه با تغییر کاربری منازل به آپارتمان ها و ساختمان ها فضای خاصی برای استفاده از لوازم دکوری بوجود آمده است. از آنجایی که امروزه با حذف باغچه ها و سرگرمی ها برای خانواده ها کم شده است و برای پر شدن این فضاها هنرهایی مانند دکوراسیون داخلی جایگزین آن می شود. در این مطلب از وودن مبل به بررسی این موارد و تاثیر آن می پردازیم.


خرید اکسسوری


در واقع به تمامی لوازم دکوری که به صورت کاربردی در منزل قرار می گیرد، اکسسوری یا دکوراتیو می گویند. استفاده از این لوازم سبب تغییر و زیباسازی دکوراسیون شما می شود و دارای انواع مختلفی است. برای مثال وسایل دکوری که با متریال های مختلف و اشکال متفاوتی که بر روی میز یا گوشه ای از فضا قرار می گیرد، سبب شیک شدن فضای چیدمان شما می شود.


قیمت دکوراتیو


از آنجایی که وسایل دکوراتیو باعث دلنواز شدن فضای چیدمان شما می شود، دارای قیمت بیشتری است و خرید آن برای زیبایی بیشتر پیشنهاد می شود. این لوازم با متریال های مختلفی تولید شده و با توجه به سبک آن شکل آن تغییر می کند. از این رو شما باید به دنبال دکوری مناسب با بودجه ی مناسب باشید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.


انواع دکوراتیو


تنوع وسایل دکوری آنقدر زیاد است که هر کدام با توجه به طراحی و سبک های مختلف در فروشگاه ها مشاهده می شوند. این شی می تواند در هر نوعی باشد و در پایین به چند مورد اشاره می کنیم.


خرید مجسمه


بسیاری از افراد علاقه خاصی به مجسمه دارند و این وسیله را به عنوان یک جنبه تزئینی در چیدمان خود قرار می دهند. حتی این وسیله می تواند نمایان گر سلیقه و نگاه شما باشد که آن را به عنوان دکوری به نمایش می گذارید. سعی کنید این محصول را طبق دکوراسیون خود را انتخاب کنید تا لذت بیشتری از منزل خود ببرید.


خرید گلدان


استفاده از یک گلدان شیشه ای یا سرامیکی و قرار دادن آن بر روی میز ناهار خوری یا جلو مبلی جلوه زیبایی را به منزل شما می دهد. امروزه استفاده و کاربرد این محصول در بسیاری از منازل مشاهده می شود و روز به روز علاقمندان بسیاری پیدا می کند. استفاده از گلدان در خانه احساس شادابی و لطافت را القا می کند و باعث احساس آرامش می شود و سبب کاهش استرس های روزانه می شود.


تابلو دیواری


برای اینکه بتوانید دکوراسیون جذابی داشته باشید، فقط استفاده از رنگ و کفپوش و.. کافی نیست. بلکه شما به وسایل دکوری مانند تابلو نیاز دارید که آن را بر روی دیوار نصب کنید. این محصول هم برای منازل و هم برای فضاهای اداری استفاده می شود و دیزاین شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر قصد خرید تابلو را دارید سعی کنید با توجه به فضای چیدمان خود آن را انتخاب کنید.


خرید اینترنتی دکوری


وب سایت اینترنتی وودن مبل تمامی وسایل منزل از مبلمان گرفته تا وسایل دکوری را برای شما فراهم کرده است که به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهيد. از این رو شما می توانید با توجه به وسیله دلخواه خود آن را دسته بندی محصولات انتخاب و سپس با توجه به ویژگی های آن و رفع نیاز خود اقدام به خرید کنید