مبل ال

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 4 نتیجه

مبل ال

خرید مبل ال

مبل ال از جمله مبل هایی است که خرید آن برای هر خانه ای با هر نقشه و طرحی توصیه می‌شود. اگر خانه شما کوچک است، خرید مبل ال جدید به شما پیشنهاد می گردد. در خانه های بزرگ نیز این مبل نمای زیبایی دارد. اگر خانه شما بزرگ است، می‌توانید از مبل ال در کنار مبل سلطنتی استفاده کنید.

مبل سلطنتی مجلل‌تر است و داشتن مبل ال در گوشه دیگری از خانه، به تعادل و زیبایی دکور منزل شما بسیار کمک می کند. چیدمان زیبای مبل ال بیشتر در کنج های 90 درجه و رو به روی تلویزیون است. پس فضای زیادی را اشغال نمی کند.

آیا مبل ال در هر سایزی تولید می‌شود؟

سایز و اندازه مبل ال هم مثل هر مبل دیگری استاندارد خاصی دارد، که شما قطعا باید قبل از خرید مبل به این موضوع توجه کنید. طول مبل ال 3 نفره بین 198 تا 233 سانتی متر متغیر است. عرض این مبل نیز بین 98 تا 100 سانتی‌متر است. اگر شما برای مبل ال خود شزلون هم خریداری کنید. عرض مبل شما تا 200 سانتی‌متر هم بیشتر خواهد شد.

اندازه طول و عرض مبل ال 5 نفره یکی است و حدود 141 تا 148 سانتیمتر ساخته می‌شود که البته در مبل ال 5 نفره هم اگر شزلون اضافه شود، اندازه عرض بیشتر می‌شود. طول و عرض مبل ال 7 نفره بین 240 تا 300 سانتیمتر در نظر گرفته می‌شود که باز هم با اضافه کردن صندلی و یا شزلون عرض بیشتر می‌شود.

مبل ال چگونه تولید می‌شود؟

برای ساخت مبل ال ابتدا پایه اصلی مبل یعنی کلاف مبل ساخته شود. بعد از ساخت کلاف پرداخت کاری روی کلاف انجام می‌شود، مثل سمباده کشی و رنگ کاری تا دوام مبل بالا برود. پس از تکمیل شدن مرحله پرداخت کاری، پارچه مبل با توجه به سایز مبل، دوخته می‌شود و بعد از قرار دادن اسفنج داخل آن، مرحله نهایی که رویه کوبی مبل است، انجام می‌شود. مرحله آخر چون قابل دیدن است و نمای کار را تکمیل می‌کند، بسیار حساس است. پس این مرحله با دقت و وسواس زیاد انجام می‌شود.

آشنایی با جنس پارچه و چوب مبل ال

حتما در خرید مبل ال پایه چوبی و هر نوع دیگری از مبل ال، به جنس پارچه و نوع چوب بکار رفته توجه کنید. معمولا باید در ساخت کلاف مبل ال از چوب‌های سفید، راش و یا چوب روس استفاده شود.

برای پارچه مبل ال هم از جنس هایی مثل مازراتی، مکس، پورش، بوگاتی، پورش، ملیتا، چرم و … استفاده می شود، که انتخاب هر کدام، بسته به سلیقه شما و دکوراسیون منزلتان دارد. برای مبل راحتی ال از فوم سرد یا اسفنج 30 کیلویی استفاده می‌گردد.

خرید مبل ال جدید

انتخاب مبل درست، هارمونی رنگ و آرامش خانه شما را تکمیل می‌کند. شما با خرید مبل ال پایه فلزی یا خرید مبل ال پایه چوبی، رنگ بندی خانه خود را تکمیل می‌کنید. اگر دیوار خانه شما سفید است. از مبل رنگی در خانه خود حتما استفاده کنید. مبل قرمز برای خانه هایی که رنگ های خنثی یا بی روح مثل سفید، سیاه، کرم یا طلایی استفاده شده باشد، توصیه می‌شود. مبل سبز نیز برای ست کردن با رنگ‌هایی مثل سرمه ای، سفید یا صورتی پیشنهاد می‌شود. مبل ال بنفش نیز معمولا با رنگ زرد، خاکستری یا صورتی هارمونی خوبی را تشکیل می‌دهد.

خرید مبل ال پایه فلزی رنگی نیز به کسانی که خانه‌هایی با دکوراسیون ساده دارند، پیشنهاد می‌شود. چرا که تا حدودی جلوه خانه را بالا می‌برد و دکوراسیون خانه چشم نوازتر می شود. اگر دکوراسیون شما رنگ خاصی را ندارد و یا چندین رنگ در دکور منزل‌تان به چشم می خورد، می‌توانید مبلی با رنگ خنثی خریداری و کوسن‌ها رنگی انتخاب کنید.

خرید مبل ال باکس دار یا معمولی؟

خرید مبل ال باکس دار امروزه بسیار باب شده است. این مبل ها نسبت به مبل‌های دیگر سبک تر هستند و به همین علت به راحتی جا به جا می‌شوند. خانه های کوچک امروزی و اجاره نشینی، می‌تواند یکی از علت های پرطرفدار شدن این مبل ها باشد. شما می‌توانید از باکس این مبل‌ها به عنوان جلو مبلی استفاده کنید.

مبل ال ترکیه ای چه تفاوتی با سایر مبل ال ها دارد؟

خرید مبل ال مدرن ایرانی که کیفیت آن با محصولات خارجی رقابت می‌کند، بهتر است. هرچند مبل ال ترکیه‌ای کیفیت بهتری دارد، اما از نظر قیمت بسیار گران است. در مبل‌های ساخت ایران نیز اگر از سایت و فروشگاهی مطمئن خرید کنید. می‌توانید مبل ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب، برای خانه خود تهیه کنید.

خريد مبل ال آنلاین و حضوری و ارسال

مهم نيست که شما تصميم به خريد مبل ال دسته دوم داريد يا خريد مبل ال مدرن، هر کدام از اينها با توجه شرايط مالی شما مقايسه و انتخاب می‌شود. اما اينکه ما بتوانيم مبل مورد نظر خود را به روش قسطی خريد کنيم. قطعا امکان ويژه‌ای برای ما محسوب می‌شود. اگر تصميم به خريد مبل ال قسطی داريد و يا خريد مبل ال دسته دوم مد نظر شماست.

می‌توانيد با کارشناسان وودن مبل در ارتباط باشيد. داشتن امکان پرداخت درب منزل، عرضه مبل‌های ارزان با کيفيت بالا، بسته بندی مناسب مبل‌ها جهت جلوگيری آسيب رسيدن به چوب و پارچه مبل و… تنها گوشه‌ای از تلاش تيم وودن مبل برای جلب رضايت شماست.