راهنما خرید مبل مدرن و مینیمال

از محبوب ترین سبک ها در سال های اخیر می توان به خرید مبل مدرن و مینیمال اشاره کرد. این مدل جدید بسیار ساده و کاربردی بوده و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب می کند.

این سبک با اشغال کردن فضای کمی از دکوراسیون شما فضای کاربری فراوانی را برای شما ایجاد خواهد کرد. از آنجایی که این مبلمان ساده و بدون هیچ آلایشی است، شما با چیدمان آن احساس بهم ریختگی فضای خود را به حداقل میرسانید. به همین منظور در این مطلب از وودن مبل به بررسی این جزییات می پردازیم.

مبل مدرن و مینیمال

همانطور که میدانید مبلمان مدرن تابع الگوهای سرد و مینیمالیستی است که بیشتر به صورت تک  رنگ و در رنگ های خنثی و جذاب مشاهده می شود. شما با داشتن این سبک در منزل خود فضایی منحصر به فرد ایجاد می کنید و با طراحی مدرنیته خود جلوه ای با شکوه به منزل شما می دهند.

خرید مبل مدرن و مینیمال

خرید مبل مدرن و مینیمال

اگر از آن دسته افرادی هستید که فضای کوچکی در منزل خود دارید خرید مبل مدرن و مینیمال به شما پیشنهاد می شود. در واقع این محصول دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله سادگی ، زیبایی و شیک بودن و… است. این سبک ب علت طراحی خود کم جا تر نسبت به مدل های استیل و سلطنتی است و به همین دلیل به افراد داری محدودیت فضا پیشنهاد می شود.

این مدل آنقدر کاربردی است و حتی در فضاهای بزرگ هم چیدمان آن پیشنهاد می شود.

قیمت مبل مدرن و مینیمال

قیمت مبل مدرن و مینیمال بستگی به تعداد نفرات و متریال به کار رفته در آن از جمله جنس چوب، جنس پارچه، جنس فلز و … در آن است. در این سبک به علت نمایان شدن جلوه آن از چوب کمتری استفاده شده و بیشتر به صورت پارچه ای بوده است. در برخی موارد به علت شیک شدن این سبک از متریال فلز هم در پایه ها استفاده می شود. این فلز ها می تواند در درجه بندی های مختلفی تولید شوند و در رنگبندی های طلایی، برنز و نقره ای مشاهده می شود.

مبل مدرن چیست؟

مبلمان مدرن در واقع یک سبک از مبل است که طراحی و ساخت آن از اصول و ایده های مدرنیسم پیروی می کند. این مدل جدید بیشتر دارای خطوط صاف و با اشکال هندسی ساده بوده است. شما در این سبک از جزییات فراوان و بیهوده دوری می کنید. در واقع این مبلمان به علت همین ویژگی ها به سادگی در عین شیک بودن معروف است.

انواع مبل مدرن

مبلمان مدرن هم مانند دیگر مدل ها خود دارای جزییات و تلفیقی با سبک های دیگر است و آن را به یک طراحی جدید تبدیل می کند. از این رو به بررسی انواع آن می پردازیم.

مبل مدرن کلاسیک

مبل مدرن کلاسیک یک ترکیب از دو سبک متفاوت است و زیبایی منزل شما را چند برابر می کند. در واقع این مدل از طراحی ساده مینیمالیستی الگوبرداری شده و با جزییات سبک کلاسیک تلفیق شده است. به همین دلیل این نوع مبلمان دارای ظاهری خاص و با شکوه داشته می تواند طراحی های متنوعی را هم در بگیرد.

خرید مبل مدرن کلاسیک

اگر شما در انتخاب  بین دو سبک امروزی و قدیمی گمراه شده اید، خرید مبل مدرن کلاسیک از مناسب ترین پیشنهادات برای شما است. مزیت این مدل به این گونه است که شما با اجزای مدرن فضای کلاسیک زیبا و انرژی جدیدی به دکوراسیون منزل خود می بخشید. از آنجایی که مدل های گوناگونی در بازار مشاهده می شود و به همین منظور از این نوع می توان به عنوان یک عنصر تزیینی تاثیر گذار در فضای داخلی استفاده کرد.

قیمت مبل مدرن کلاسیک

از آنجایی که جزییات و اصالت در این سبک بیشتر بوده و با طراحی مدرنیته تلفیق شده است، قیمت مبل مدرن کلاسیک نیز بیشتر است. در این سبک به علت نمایان شدن و جلوه بیشتر آن از چوب بیشتری در ظاهر آن استفاده شده و در برخی موارد از پارچه های گران قیمت تری هم استفاده می شود.

مبل مدرن راحتی

کسانی که هم شیک بودن مدل و هم راحتی مبل برایشان در اولویت است، مبل مدرن راحتی می تواند در دسته انتخاب های آنان قرار بگیرد. در واقع شما با داشتن این مدل دو سبک را در منزل خود تلفیق می کنید. شما می توانید علاوه بر لذت بردن از ظاهر شیک این طراحی از راحتی آن در زمان استراحت و همچنین فعالیت هایی روزانه مانند کتاب خواندن، تلویزیون تماشا کردن و… بهره ببرید.

خرید مبل مدرن راحتی

خرید و قیمت مبل مدرن راحتی

خرید مبل مدرن راحتی انتخایی شیک و کارآمد برای چیدمان فضای خانه شما است. شما می توانید در بازار مدل های متنوع و همچنین در رابطه با قیمت این سبک پرطرفدار اطلاعاتی را کسب کنید. قبل از خرید فقط به برخی از نکات مانند تعداد نشیمن، کیفیت پارچه و همچنین ساختار و مدل نشستن آن دقت کنید.

مبل مدرن چستر

از زمان قدیم تا به اکنون دوخت های لمسه پرطرفدار بوده و تا جایی که در برخی از مبل مدرن چستر هم مشاهده می شود. در بیشتر مدل ها در تکیه گاه داخلی و پشت بیرون تک نفره ها و کاناپه از این دوخت های منظم استفاده می کنند و سبب زیبایی چند برابری آن می شوند. این سبک به علت تپانچه شن دکمه داخل آن بسیار محکم بوده و حتی در گذر زمان هم هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود.

خرید مبل مدرن چستر

خرید و قیمت مبل مدرن چستر

اگر میخواهید اصالت و زیبایی بیشتری را در دکوراسیون داخلی منزل خود داشته باشید، خرید مبل مدرن چستر به شما پیشنهاد می شود. در واقع سبک چستر محدود  به یک مدل خاص و یا رنگ بندی های مختلف نیست و تقریبا با هر سبک دکوراسیونی در منزل شما می تواند قرار بگیرد. قیمت این مدل هم به علت طراحی و دوخت آن بیشتر بوده اما زیبایی منزل شما را دگرگون می کند.

مبل مدرن ال

از کاربردی ترین مدل های می توان مبل مدرن ال اشاره کرد. این نوع در دسته مدل های راحتی قرار می گیرد و کاربرد های بسیاری در منزل شما دارد. شما می توانید از این مدل به عنوان تقسیم کننده فضای داخلی خود استفاده کنید و هم برای استراحت های روزانه و تماشای تلویزیون در مقابل آن چیدمان کنید. طراحی این سبک بسیار خاص بوده و در برخی موارد به کسانی که محدودیت فضا دارند هم پیشنهاد می شود.

خرید و قیمت مبل مدرن ال

اگر فضای محدود و مبلی با تعداد نشیمن بیشتر انتخاب شما است، خرید مبل مدرن ال از بهترین انتخاب ها برای شما است. این مدل بیشتر به صورت هفت نفره بود و می تواند در تعداد نفرات کمتری هم در بازار مشاهده کرد. قیمت این سبک به علت تقاضای بیشتر و طراحی آن بسیار مناسب بوده و بودجه کمتری به نسبت سبک استیل و سلطنتی به خود اختصاص می دهد.

مبل مدرن اداری

دکوراسیون داخلی اداره جات همیشه از مهم ترین تصمیم ها برای کارفرمایان بوده است، به همین منظور خرید مبل مدرن اداری از بهترین انتخاب ها است. این سبک  فضای مدرنیته ای در اتاق کاری شما برقرار می کند و شیک بودن محیط شما را تضمین می کند. شما می توانید با توجه به فضای خود از رنگ بندی های ترند و پرطرفدار استفاده کنید.

حرید مبل مدرن اداری

خرید و قیمت مبل مدرن اداری

از آنجایی که شما می خواهید فضایی خاص در دکوراسیون داخلی اتاق کاری یا اداره خود برقرار کنید، این مدل می تواند تمام نیاز شما را پاسخگو باشد. قیمت این مبل هم در برخی موارد به علت استفاده از پارچه چرم و یا شیک تر گران تر بوده و دیزاین شما را دگرگون می کند.

مبل مدرن کوچک و کم جا

محدودیت جا همیشه از اصلی ترین مشکلات مستاجران و برخی صاحبخانه ها است. در واقع شما با داشتن یک مبل مدرن کوچک و کم جا می توانید این مسئله را حل کنید. در واقع طراحی و ابعاد این سبک از مبل به گونه است که فضای کمتری را اشغال می کند و در هر دکوراسیونی می تواند قرار بگیرد.

خرید و قیمت مبل مدرن  کوچک و کم جا

خرید مبل مدرن و کم جا از بهترین انتخاب ها در منازل با متراژ های کوچک تر است. در واقع این ویژگی ها از نیاز های بیشتر افراد در چیدمان منزل بوده و از این رو تولید کنندگان این موارد را در اولویت های خود در زمان خرید قرار می دهند.

این مدل از لحاظ قیمت هم بسیار مناسب بوده و تقاضا و عرضه برای آن روز به روز افزایش می یابد.

خرید مبل جهیزیه مدرن

چیدمان وسایل جهیزیه از مهم ترین مواردی است که زوج های جوان در آن حساسیت خاصی به کار می گیرند. از این روز اگر از آن دسته عروس هایی است که میخواهید منزل خود را به صورت امروزی چیدمان کنید، خرید مبل جهیزیه مدرن در انتخاب های شما قرار می گیرد. در واقع شما می توانید برای ایجاد فضایی دلباز و منحصر به فرد از تناژ رنگ های خنثی و ترند استفاده کنید.

خرید اینترنتی مبل مدرن راحتی در وودن مبل

وودن مبل از بزرگترین تولیدکنندگان در عرصه سرویس چوب بوده و راه های ارتباطی متنوعی را جهت مشاوره و ثبت سفارش در رسانه های خود قرار داده است. خرید اینترنتی مبل مدرن در وب سایت وودن امکان پذیر بوده و کارشناسان فروش شما را در تمامی مراحل خرید راهنمایی می کنند.

سبد خرید