ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
مبل سه نفره راحتی
هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید کاناپه راحتی 

مبل راحتی در واقع همان کاناپه هایی است که به صورت سه نفره، دونفره و یک نفره در بیشتر ست ها مشاهده می شود. از آنجایی که این محصولات دارای مدلهای متنوعی است، جز مهم ترین لوازم دکوراسیون هم به شمار می آید. این محصول قرار است برای مدت زمان زیادی برای مهمانی ها و همچنین استراحت های روزانه مورد استفاده قرار می گیرد لازم است نکاتی را در زمان خرید رعایت کنید. در این مطلب از وودن مبل اندکی به بررسی این موضوع می پردازیم.

قیمت کاناپه راحتی 

کاناپه راحتی از مهم ترین ترکیب ها در یک سرویس کامل است و با ابعاد 220 سانتی متر استاندارد خود نشیمن سه نفره ای را برای شما ایجاد می کند. این مدل به همراه تکی خود به صورت واحد محاسبه می شود و در برخی منازل کوچک به صورت نیم ست هم چیدمان می شود. قیمت این مدل به عوامل مختلفی مانند متریال ، طراحی و … بستگی دارد و شما باید در زمان خرید از فروشگاه های مختلف استعلام قیمت بگیرید.

انواع کاناپه راحتی 

کاناپه راحتی با توجه به سبک و کاربری بودن خود دارای انواع مختلفی است. از این رو شما باید با توجه به نیاز خود و همچنین فضای منزلتان مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. از این رو به بررسی این موضوع می پردازیم. 

انواع کاناپه سه نفره راحتی وودن مبل

خرید کاناپه راحتی مدرن 

از آنجایی که سبک های زندگی منازل امروزی به سمت مدرنیته بودن پیش میرود، از اصلی ترین اجزای دکوراسیون می توان به کاناپه های مدرن اشاره کرد. این سبک از پرطرفدارین و محبوب ترین مدلها در مبلمان بوده که سه ویژگی سادگی، زیبایی و راحتی را در منزل شما القا کند. از آنجایی که زندگی های امروز بسیار پر مشغله بوده و شما نیاز به محیط آرام دارید، این مدل تمام این آرامش را با رنگبندی و طراحی خود ایجاد کند. 

خرید کاناپه راحتی چستر 

مبلمان چستر در تنوع های مختلف تولید شده  و در برخی موارد به صورت یک کاناپه چرمی در برخی از فضاها چیدمان می شود. این مدل دارای لمسه کاری های خاصی بوده و بر روی قسمتهای بیرونی و داخل  و همچنین دسته ها مشاهده می شود. 

دکمه های موجود بر روی این دوخت سبب متمایز شدن آن نسبت به مدلهای دیگر شده است. از ویژگی های این مبل می توان به ابعاد بزرگ ، ارتفاع کم، پشتی و دسته های پهن اشاره کرد که سبب راحتی بیشتر در آن شده است. 

خرید کاناپه جلو تلویزیون 

همانطور که میدانید که امروزه بسیاری از افراد بیشترین زمان خود را مقابل تلویزیون سپری می کنند. از این رو داشتن کاناپه جلو تلویزیون علاوه بر شیک شدن فضای شما سبب راحتی شما در زمان استفاده می شود. در منازل کوچک این محصول از ضروریات چیدمان است، زیرا هال و اتاق نشیمن با هم یکی است و دارای فضایی یکسان است. این مدل  از محبوب ترین مبل ها در خانواده ها است و مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد. 

خرید آنلاین کاناپه راحتی 

خرید آنلاین محصولات در وب سایت های اینترنتی دارای ویژگی های خاصی است که علاقمندان بسیاری آن را ترجیح می دهند. در واقع شما با این گونه خرید هیچ محدودیتی ندارید و بیشتر مدلها را با تنوع های بیشتر در آن مشاهده می کنید. 

از این رو تمامی این موارد در وب سایت وودن قرار گرفته و شما با آگاهی از جزئیات و بررسی بیشتر آن خریدی مطمئن و راحت را تجربه می کنید. 

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.