چیدمان منزل, دکوراسیون

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

دکوراسیون و چیدمان نشیمن یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی در خانه های امروز است چرا که این اتاق یکی از پر رفت و آمدترین و مهمترین فضاهای هر منزلی است.
در این مطلب ما برای شما ۱۰ مورد از شگفت انگیزترین اتاق های نشیمن با سبک های مدرن و کلاسیک مناسب برای همه سلیقه ها را معرفی می کنیم. اگر شما قصد تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود را دارید و یا به دنبال یک دکوراسیون و طراحی داخلی جدید هستید می توانید از این نمونه ها ایده بگیرید. تنها کافی است یکی از طراحی هایی که به فضای اتاق نشیمن و سلیقه شما شبیه تر است را انتخاب کنید و دست به کار شوید. با ما همراه باشید.

اتاق نشیمن رمانتیک به سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن توسط استودیو آندر Castrignano طراحی شده است. استفاده از مبلمان‌ مخمل به رنگ طوسی متناسب با رنگ دیوارها در کنار چراغ‌ های خوشه‌ ای هماهنگی زیبایی را به وجود آورده‌ اند. این ترکیب شگفت‌ انگیز در چیدمان دکوراسیون این فضا سبب ایجاد یک محیط صمیمی و بسیار عاشقانه‌ برای خانواده شده ‌است.

 

 

اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

سبک سنتی و مدرن

در چیدمان و طراحی داخلی این اتاق نشیمن از سبک سنتی و مدرن استفاده شده است. این طراحی داخلی با رنگ‌ آمیزی خنثی در کنار مبلمانی راحت و مطابق مد روز ترکیبی زیبا و دلنشین را به این اتاق نشیمن داده است.

اتاق نشیمن مدرن با برقراری تعادل بین سبک مدرن و کلاسیک

طراحی داخلی این اتاق نشیمن بر عهده استودیو Marco Piv بوده است. با برقراری تعادل بین سبک مدرن و کلاسیک محیطی منحصر به فرد در این اتاق نشیمن ایجاد شده است. همچنین استفاده از میز قهوه‌ خوری چوبی در این چیدمان جلوه مدرن و زیبایی را در دکوراسیون داخلی این محیط به وجود آورده است.

تقارن در اتاق نشیمن

اتاق نشیمنی که در تصویر بالا مشاهده می‌ کنید توسط roberta mari با سبک کلاسیک طراحی شده است. از مهمترین ویژگی این اتاق می‌ توان به وجود پنجره به عنوان نقطه کانونی اشاره کرد که باعث ایجاد تقارن شده است. همچنین رنگ‌ آمیزی اتاق و هماهنگی پرده و پارچه رومبلی بر جذابیت فضا افزوده است و ترکیب فوق‌ العاده‌ای را در دکوراسیون داخلی این اتاق نشیمن پدید آورده است.

 

 

اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن (2)

اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن (2)

 

اتاق نشیمن زیبا در کنار گیاهان سبز

طراوت و زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن با استفاده از گلدان‌ های سبز میسر می شود. گیاهان تأثیر زیادی بر روی شادی و روحیه افراد می‌ گذارند به همین دلیل آوردن آنها به داخل خانه بر تلطیف کردن فضا بی تأثیر نیست. اتاق نشیمنی که در عکس بالا مشاهده می‌ کنید با رنگ‌ آمیزی آبی دیوارها و مبلمان سفید با اضافه کردن گیاهان سبز در این فضا چیدمان این اتاق فضایی دلچسب و زیبا تبدیل شده است.

چیدمان اتاق نشیمن فوق با استفاده از مبلمان مدرن و لوسترهای کلاسیک صورت گرفته که جلوه ای ویژه در آن ایجاد کرده است. همچنین استفاده از میز قهوه‌ خ

اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

 

 

 

 

اتاق نشیم

ن به سبک کلاسیک با رنگ‌های خاکستری

رنگ خاکستری یکی از رنگ‌ های خنثی در چرخه رنگ است. از خصوصیات رنگ خاکستری می توان به این اشاره کرد که با هر رنگی ترکیب می‌ شود و زیبایی فضا را دو چندان می‌ کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌ کنید استفاده از مبلمان خاکستری سبب دلبازتر و بزرگتر شدن فضا شده است. به همین دلیل برای کامل کردن دکوراسیون این اتاق نشیمن از رنگ‌ های سفید و شیری برای دیوارها استفاده شده است تا چشمگیر شدن فضا بیشتر شود.

اتاق نشیمن زیبا به سبک مدرن

یکی از خصوصیات سبک مدرن استفاده از رنگ‌ های سفید در کنار سایه‌ های متنوع خاکستری و طوسی است. برای جلوگیری از سردی و بی‌ روحی اتاق نشیمن همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌ کنید آیینه‌ های بزرگ و همچنین تابلو بر روی دیوار، وسایل دکوراتیو به رنگ طلائی و نقره‌ ای، پارچه‌های مخمل مبل همه اینها در یک اتاق نشیمن مدرن جذابیت و زیبایی منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

 

 

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

 

جذابیت اتاق نشیمن با استفاده از قفسه‌ های چوبی

در این اتاق نشیمن اولین چیزی که به سرعت به چشم شما می‌آید قفسه‌ های چوبی بر روی دیوار اتاق است. این روزها در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن استفاده از قفسه‌ های دیواری بسیار مورد توجه است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌ کنید استفاده از قفسه‌ های چوبی در این اتاق نشیمن امکان بیشترین استفاده از فضا را برای کاربران فراهم آورده است همچنین امکانی برای نگهداری اجسام دکوری و تزئینی.

 

 

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

۱۰ اتاق نشیمن فوق العاده برای الگو گرفتن

 

دکوراسیون اتاق نشیمن با استفاده از عناصر چوبی و طلایی

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌ کنید اتاق نشیمن این خانه با استفاده از مبلمان‌ راحت در کنار عناصر تزئینی چوبی و طلایی باعث ایجاد سبک مدرن و کلاسیک در فضا شده و در کنار هم فضایی گرم و دلنشین را برای خانواده و دوستان به وجود آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *