دسته بندی مبلمان

راهنما خرید مبلمان

همانطور که میدانید مبلمان از مهم ترین وسایل و اشیا منزل است که تاثیر زیادی در دکوراسیون شما را دارد. این انتخاب باید طبق نیاز های شما باشد و از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد. طراحی سبک و مدلی که انتخاب می کنید باید با دکور خانه شما هماهنگ باشد. این تناسب و هماهنگی جزییات منزل شما را زیباتر می کند.
این راهنما به شما کمک می کند تا بتوانید به طور کامل و با آگاهی کامل مبل خود را انتخاب و خریداری کنید. به همین علت در این مطلب از وودن مبل به بررسی برخی موارد می پردازیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید مبلمان

خرید مبلمان مناسب از مهم ترین نکاتی است که افراد در زمان تکمیل منزل به آن اهمیت می دهند. در ابتدا شما باید به این سوال پاسخ دهید: هدف شما از خرید این وسیله چیست؟ و یک جنس خوب چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟
هدف شما با توجه به طراحی و سبک دکوراسیونی که در منزل القا است انتخاب می شود. پس از مشخص کردن فضای منزل و اندازه آن سبک آن را انتخاب کنید. در واقع شما می توانید از مبل راحتی تا مبل استیل و سلطنتی را با توجه به سلیقه خود در منزل قرار دهید. در صنعت مبلمان این محصول طبق اسکلت آن به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. هر کدام از سبک ها هم خود دارای زیر مجموعه ای است که تنوع را در این محصول کاربردی افزایش داده است.
در واقع شما باید به راحتی مبل خود در زمان نشستن و استفاده توجه کنید. البته این موضوع در دست مبل های مدرن و امروزه بیشتر نمایان شده است. سبک های کلاسیک به علت شکوه و طراحی ظاهری خاص آن کمتر این ویژگی ها را در خود دارد.

قیمت مبلمان

قیمت این محصول با توجه به فاکتور هایی ارزش گذاری می شود. این فاکتور ها می تواند از جنس چوب، پارچه و نشیمن و حتی کوچکترین قطعاتی که در آن به کار می رود را شامل شود. البته عواملی مانند نقش ها در این قیمت تاثیرگذار است. این نقش می تواند از منبت کاری های پرگل تا ضخامت پایه های چوبی باشد. هرچقدر که متریال چوبی آن بیشتر و دارای گره کمتری باشد باعث افزایش قیمت در آن می شود. در واقع اصلی ترین عامل در این روند متریال استفاده شده است.

خرید مبلمان جدید

همه ی افراد برای اینکه بتوانند منزل خود را طبق مد و ترند های بازار پیش ببرند، خرید مبلمان جدید را در انتخاب های خود قرار می دهند. این طراحی ها روز به روز با توجه به سلیقه مخاطبان مینیمال تر و ساده تر شده و انتخاب را برای افراد راحت تر کرده است. اگر شما این این هدف را در انتخاب های خود قرار داده اید، باید به طور مداوم فروشگاه های بزرگ و جدی را دنبال کنید.
از آنجایی که فروش در این فروشگاه ها طبق تقاضا و درخواست مشتری است، مدلهای جدید و پرطرفدار تر را بیشتر مشاهده می کنید. لازم به ذکر است که در وب سایت وودن مبل هم به صورت روزانه مدل های جدید و خاص در آن قرار می گیرد و شما با تنوع بالایی می توانید روند سفارش خود را تکمیل کنید.

اگر شما هم به دنبال جدیدترین مبلمان ها در سبک های مختلف هستید، خرید سبک راحتی و نئوکلاسیک به شما پیشنهاد می شود. در واقع امروزه این دو سبک از پرطرفدارترین انتخاب ها بوده و بسیاری از افراد را مجذوب خود کرده اند. این دو محصول با توجه به دو کاربری راحتی و شیک بودن این سبک ها مورد اتخاذ قرار می گیرند. همانطور که در قسمت قبل بیان کردیم، ابتدا شما باید هدف خود را مشخص کنید تا به راحتی مدل مورد نظر خود را خریداری کنید.
امروزه حتی انتخاب بین مدلهای فلزی و چوبی هم سخت است. در واقع استفاده از هر کدام از متریال القا کننده یک حس و حال و یک سبک از دیزاین است. هر دو متریال پر طرفدار بوده و همگی طبق سلیقه شما انتخاب می شود.

مبلمان دکوراسیون منزل


دکوراسیون منزل از مهم ترین نکاتی است است که در همان نگاه اول از منزل به چشم میخورد. در واقع این دکوراسیون نشان دهنده سبک و سلیقه شما است. پس شما می توانید با انتخاب هر یک از وسایل منزل سبک مورد علاقه خود را نشان دهید. مبلمان تکمیل کننده دکوراسیون بوده و در تنوع های مختلفی مشاهده می شود. از این رو شما باید برخی نکات را در زمان انتخاب و خرید در نظر بگیرید.

خرید اینترنتی مبلمان


امروزه خرید آنلاین از جمله فعالیت هایی که است که روند سفارش و ارسال را در کم ترین زمان برای افراد ایجاد کرده است. از این رو شما می توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی از فروشگاه مختلف خریداری و مبلمان خود را در منزل خود چیدمان کنید.
در وب سایت و فروشگاه اینترنتی وودن تمامی مدلهای مبلمان جدید قرار می گیرد و شما می توانید با بررسی جزییات و تصویر آن محصول خود را خریداری کنید.