چیدمان منزل

گالری سرویس چوب وودن

نحوه‌ انتخاب مبلمان براساس متراژ منزل

در کشور ما سه سبک مبل به وفور یافت می شود و تنها بهره گیری از تم های رنگی متفاوت در کنار ایده پردازی های متفاوت تر سبب شده تصور کنید چندین هزار سبک مبلمان وجود دارد. سه سبک مدرن، کلاسیک و سلطنتی که با عنوان های اسپرت، استیل و نیمه استیل نیز شناخته می شوند از سه سبک اصلی مبلمان در بازار مبل به شمار می آیند.

پیش از آنکه به متراژ داخلی منزل خود توجه داشته باشید باید به این مهم دقت کنید که چه سبک و چه تم رنگی ایده ال و مد نظر شما است و سپس بر اساس فضای داخلی که در منزل در اختیار دارید دست به انتخاب بزنید.

 

بر فرض شاید شما تمایل داشته باشید که آپارتمان نقلی را با استفاده از مبلمان سلطنتی دیزاین کنید از آنجایی که سقف خانه های آپارتمانی قدری به نسبت خانه های ویلایی کوتاه تر است استفاده کردن از این قبیل مبلمان سبب می شود فضای منزل شما بسیار کوچک تر از قبل جلوه دهد، اما اگر انتخاب شما این سبک است،

اصلاً نگران نباشید زیرا به جای خرید یک سرویس هفت نفره به شما استفاده از یک نیم ست را توصیه می کنیم. در این مقاله قصد داریم پیرامون باید و نبایدهایی که در راستای خرید مبلمان بر اساس متراژ داخلی منزل نیاز است مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم. چنانچه نگرانی دکوراسیون کردن فضاهای کوچک منزل دغدغه این روزهای شما به شمار می آید اصلاً نگران نباشید با ما همراه باشید تا کاربردی ترین راهکارها را پیش پای شما بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *