دکوراسیون

نکات طلایی دکوراسیون در خرید مبل مشکی

نکات طلایی در انتخاب مبل مشکی

در بیشتر دکوراسیون‌های منازل رنگ‌های جذابی را مشاهده می‌کنیم که بیشتر افراد در زمان خرید آن را در اولویت خود قرار می‌دهند. از این رو در این وبلاگ می‌خواهیم در رابطه با یک رنگ خاص و متفاوت در مبلمان یعنی مبل مشکی صحبت کنیم. در واقع رنگ مشکی از آن رنگ‌های ساده اما با جلوه بسیار شیک و منحصر به فرد است. امروز در بیشتر دیزاین‌های داخلی رنگ مشکی به چشم میخورد و فضای لوکس و لاکچری را در اختیار شما قرار می‌دهد.
در زمان خرید مبل انتخاب رنگ مشکی در نگاه اول می‌تواند انتخابی رسیک‌پذیر باشد و به این دلیل بسیاری از افراد آن را انتخاب نکنند. اما علاقمندان این رنگ و کسانی که به دنبال تغییرات بسیار متفاوت در اتاق‌پذیرایی خود هستند، این رنگ را جز انتخاب‌های خود قرار می‌دهند. حال شاید با خود فکر کنید که از مبل مشکی می توان در خانه استفاده کرد یا خیر؟ یا اینکه چه تاثیری در حال و هوای دکور منزلتان دارد؟
بهتر است که قبل از انتخاب این رنگ این وبلاگ را مطالعه کنید و در زمان خرید بتوانید بهترین رنگ مبل را انتخاب کنید.

ویژگی‌های رنگ مشکی

رنگ مشکی در خانواده رنگ‌های خنثی بوده و در زمان قدیم در دکوراسیون منزل هیچ کاربردی نداشت. اما امروزه در بیشتر سبک‌های مدرن و مینیمال از این رنگ بسیار استفاده می‌شود. این رنگ ویژگی‌های قدرت، احساس رمانتیک و شیک بودن را به فضای داخلی منتقل می‌کند. شاید شما هم فکر کنید که این رنگ بسیار کسل کننده و افسرده است اما بگوییم سخت در اشتباهید. این رنگ در ظاهر احساس ظرافت و لاکچری بودن می‌دهد و جز انتخاب‌های اصلی در دکوراسیون‌های مدرن امروزه شده است. در واقع با شناخت تاثیرات رنگ مشکی، ذهنیت استفاده از آن در مراسمات عزا و زمان ناراحتی کاملا رفع می‌شود.

ویژگی های مبل رنگ مشکی

تاثیرات مبل مشکی در منزل

اگر شما هم در این چند وقت اخیر، تصمیم به انتخاب مبل مشکی کرده‌اید و میخواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با تاثیرات آن در دکوراسیون بدانید، در این قسمت به بررسی آن می‌پردازیم.

اضافه کردن عنصر شیکی و اصالت در دکوراسیون:

مانند انتخاب رنگ مشکی در دیگر وسایل که احساس شیکی و منحصر به بودن را به فضای داخلی می‌دهد، انتخاب مبل مشکی هم دقیقا همین حس را القا می‌کند. مبل مشکی بسیار شیک است و اصالت دو برابری را به فضای چیدمان شما می‌دهد.

مبل مدل السا

انعطاف پذیری بالا در ترکیب با رنگ‌های دیگر:

مبل مشکی با ترکیب رنگی که دارد، انعطاف‌پذیری بالایی در ترکیب با رنگ‌های دیگر دارد. در واقع در زمان چیدمان این محصول با دیگر وسایل سازگاری دارد و در زیباسازی وسایل اطراف خود نقش مثبتی را ایفا می‌کند.

کوچک تر نشان دادن فضا:

از آنجایی که مبل مشکی دارای رنگ تیره‌ای است، در فضای شما احساس کوچک بودن را القا می‌کند. البته این موضوع در خانه‌ها بسیار کوچک است و بهترین راهکار آن استفاده از رنگ‌های روشن است. اما اگر دارای فضای به نسبت بزرگی هست، این ویژگی در چیدمان شما تاثیر منفی نمی‌گذارد.

جذاب حرارت و گرما:

مبل مشکی یک محصول با رنگ پارچه جذب‌کننده گرما و حرارت است. در واقع این تاثیر منفی ممکن است که در تابستان‌ها کمی برای شما آزار دهنده باشد. البته این موضوع آنقدر هم مورد اهمیت نیست و ممکن است که اصلا متوجه آن نشوید.

جذب حرارت و گرما با رنگ مشکی

معرفی بهترین ترکیب رنگ‌ها با مبل مشکی

مبل مشکی دارای ترکیب رنگی است که با بیشتر رنگ‌ها ست می شود. اما با این توصیف سعی کرده‌ایم که بهترین ترکیب رنگ‌ها را همراه با عکس به شما نشان دهیم.

مبل مشکی با رنگ سفید

ترکیب مبل مشکی با سفید از پرطرفدارترین مدل‌هایی است که زیبایی دکور شما را چند برابر می‌کند. در واقع این دو رنگ در کنار همدیگر کاملا مکمل بوده و تاثیرات منفی همدیگر را در کنار یکدیگر خنثی می‌کنند.

مبل مدل مشکی مدل راشل

مبل مشکی با رنگ طلایی

اگر می خواهید فضای لوکسی در اتاق پذیرایی خود داشته باشید، انتخاب مبل مشکی با رنگ طلایی پیشنهاد فاخری برای شما است. در واقع استفاده از طلایی به رنگ مشکی مبل روح می‌دهد و حس و حال آن را در خانه متعادل می‌کند. البته این ترکیب در بیشتر مبل‌های مدرن با پایه‌های فلزی مشاهده می‌شود.

مبل مشکی با رنگ سبز

برای اینکه بتوانید یک ترکیب شیک و در عین حال جذاب داشته باشید، ترکیب مبل مشکی با رنگ سبز دقیقا مناسب این انتخاب است. در واقع استفاده از سبز یاقوتی همراه با رنگ مشکی ترکیب فوق العاده ایجاد می کند و تعادل رنگی در آن رعایت می‌شود.

مبل مشکی با رنگ طوسی

از بهترین مکمل‌های رنگی همراه با مبل مشکی، رنگ طوسی است. در واقع این دو رنگ بسیار خنثی بوده و دکوراسیون آرام و شیکی را ایجاد می‌کند. این ترکیب در بیشتر دیزاین‌های مدرن مشاهده می‌شود و جز جدیدترین ترکیب‌ها در دکور منزل است.

مبل مشکی با رنگ طوسی

اصول چیدمان با مبل مشکی در دکوراسیون

قرار دادن در نقطه مرکزی منزل

از آنجایی که مبل مشکی دارای ترکیب رنگ منحصر به فردی است، بهتر است که در ابتدا یک نقطه مرکزی در منزل انتخاب کنید. در واقع با قرار دادن مبلمان مشکی در مرکز دکوراسیون تمام توجه‌ها به سمت آن جذب می‌شود و در زیبایی دکور شما تاثیر می‌گذارد.

نورپردازی مناسب

رنگ مشکی دارای تنالیته‌ای تیره‌ای بوده و ممکن است که با قرار گرفتن در محیط، فضای داخلی شما را تاریک‌تر کند. از این رو باید فضایی پر نور را جهت روشنایی بیشتر در دیزاین منزل خود ایجاد کنید.

تعادل رنگی مناسب در منزل

رنگ مشکی بسیار تیره بوده و بهتر است که از رنگ‌های متنوع و روشن در دیوار‌ها و حتی اکسسوری منزل استفاده کنید. در بیشتر موارد تلفیق کوسن‌های رنگی به این تعادل رنگی کمک زیادی می‌کند.

تعادل رنگی مناسب در منزل

قرار دادن در محیط های بزرگتر

مبلمان مشکی بیشتر در فضای‌های تقریبا بزرگ پیشنهاد می‌شود. در واقع ممکن است که با قرار گرفتن در فضاهای کوچک احساس تنگنا و خفگی را در منزل شما القا کند. از این رو حتما در اطراف فضای مبلمان خود، به محل تردد‌ها توجه کنید تا این تاثیرات منفی را در منزل خود نداشته باشید.

سخن پایانی

اگر شما هم از آن دسته افراد علاقمند به رنگ مشکی هستید و میخواهید فضای شیک و مدرنی در دکوراسیون خود داشته باشید، این ترکیب مناسب شما است. برای اینکه بتوانید جلوه ای مناسب با آن داشته باشید، بهتر است که برخی از اصول مانند ویژگی‌های آن در منزل و یا اصول چیدمان آن دقت کنید، تا بتوانید احساس خوبی در اتاق پذیرایی خود داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی وودن مبل انواع مبلمان با رنگ مشکی با توجه به سلیقه قابل سفارش است و می توانید در وب سایت ما تمامی این مدل ها را با انوع رنگها مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *