فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
کوسن
هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید کوسن

امروزه استفاده از وسایل دکوراتیو و به کار بردن وسایل تزئینی در منازل رواج پیدا کرده است. شما برای اینکه زیبایی مبلمان و به دنبال آن دکوراسیون خاصی در اتاق پذیرایی خود چیدمان کنید، نیاز به اکسسوری مانند کوسن دارید. استفاده از این محصول زیبایی چشم نوازی را به مبل شما می دهد و رنگ و لعاب بیشتری را برای شما ایجاد می کند. از این رو در این وبلاگ وودن مبل به بررسی انواع مدلها و سبک آنها می پردازیم.

خرید کوسن مبل

همانطور که میدانید کوسن یک جز جدایی ناپذیر از مبلمان است که در طراحی و رنگبندی های مختلف مشاهده می شود. از آنجایی که این محصول کوچک و دارای قیمت مناسبی است، دارای تنوع بسیار زیادی است. این ویژگی باعث می شود که دست شما در خرید باز تر و به راحتی طبق سلیقه خود آن را انتخاب کنید و بالعکس در برخیی موارد شما را سردرگم هم می کند.

در هنگام خرید باید به برخیی نکات مانند اندازه، شکل ظاهری و پارچه مورد استفاده در آن توجه کنید تا به مرور زمان طول عمر خود را حفظ کند.

قیمت کوسن مبل

از آنجایی که کوسن وسیله ای است که بیشتر به همراه مبلمان ها ارائه می شود قیمت آن با هم حساب می شود. در برخی موارد شما می خواهید تعداد کوسن های بیشتری داشته باشید و این ارزش گذاری بر اساس ابعاد و مقدار پارچه ای که  بکار رفته محاسبه می شود.

انواع کوسن

در بازار انواع کوسن بر اساس رنگ، شکل، ابعاد و طراحی های متنوع مشاهده می شود. در واقع انتخاب هر یک از مدلها بر اساس دکوراسیون و مبل شما انجام می شود. شما باید آن مدلی را انتخاب کنید که که با سلیقه و دکور منزل شما هماهنگی داشته باشد. ابه بررسی مواردی از آن می پردازیم:

کوسن مبل راحتی

از آنجایی که مبلمان شما راحتی است ، شما می توانید از تعداد بیشتر کوسن در رنگ بندی های متناسب  با دکور خود انتخاب کنید. در واقع شما باید به رنگ پرده و رنگ کفش، طرح کفپوش و .. دقت کنید تا بتوانید دکوراسیون زیبایی را پذیرایی خود ایجاد کنید.

کوسن مبل کلاسیک

اگر شما دارای مبلمان کلاسیک هستید، بهتر است که کوسن هایی با پارچه های شیک و اصیل انتخاب کنید. در واقع در چیدمان این سبک بیشتر کوسن های ترکیبی به شکل مربع، دایره و استوانه مشاهده می شود. از آنجایی که این مدل ها بسیار شیک هستند برای بیشتر شدن زیبایی آن نیاز به چیدمان این اکسسوری در آن دارید. در بیشتر مواقع از همان پارچه ای که برای کاناپه ها استفاده می شود برای این اکسسوری مناسب تر است.

کوسن مربع

از اشکال هندسی غالب برای کوسن های مبل راحتی و مدرن می توان به شکل مربع اشاره کرد. این مدل بیشترین طرفدار را در بین بالشتک ها داشته و بیشتر در سبک های مدرن و اسپرت هم مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد این محصول از 30 در 30 سانتی متر تا 60 در 60 سانتی متر مشاهده می شود و مدل های بزرگتر هم موجود هستند که معمول نیستند. در واقع این محصول در زمان نشستن گودی کمر شما را کاملا پر می کند.

کوسن استوانه ای

اگر مبلمان شما دارای دسته ای استوانه ای است، خرید این محصول به شما پیشنهاد نمی شود. در واقع این مدل بیشتر دارای طول 50 سانتی متر با عرض 18 سانتی متر است و انتخاب آن باید با توجه به اندازه مبل و چیدمان آن انجام شود. بهتر است که این مدل را ترکیبی با شکل های مربع  و دایره ای چیدمان کنید و دکوراسیون شیکی را در منزل خود ایجاد کند.

جنس کوسن

اگر شما در منزل خود کودک یا حیوان خانگی دارید، پارچه ای مخمل و ابریشمی به شما پیشنهاد می شود. در واقع این پارچه ها به علت داشتن بافتی برجسته و پرز دار برای شست و شوی های مداوم مناسب نبوده و بهتر است که به طور نقطه ای تمیز شود.
جنس کوسن به پارچه آن بر می گردد و بهتر است که با توجه به مبل شما انتخاب شود.

رنگ و چیدمان کوسن

شاید برایتان جالب باشد که کوسن ها مانند تابلو دیواری هایی هستند که با رنگ های متنوع خود جلوه خاصی به کل دیزاین شما می دهد. اما باید دقت کنید که این رنگ کاملا با رنگ مبل یکی نباشد و باید با ایجاد تضاد طراحی زیبایی را ایجاد کنید. شما باید این انتخاب رنگ بر اساس سبک دکوراسیون شما که مدرن است یا کلاسیک است انجام دهید. علاوه بر اینکه رنگ بندی خیلی مهم است، چیدمان درست هم می تواند تاثیر زیادی بر جذابیت دکوراسیون شما داشته باشد. چیدمان های منظم و یکدست فضای اداری را در منزل شما القا می کند و صمیمیت کمتری را در میان افراد خانه القا می کند. به همین علت در منزل بهتر است که از کوسن هایی با ابعاد یکسان استفاده نکنید و تنوع هندسی زیباتری بوجود آورید.

چیدم انواع کوسن

خرید اینترنتی کوسن مبلمان

مبلمان از مهم ترین لوازم دکوراسیون در منزل است که برای تکمیل شدن جذابیت خود نیاز به اکسسوری هایی دارد. از این رو در وب سایت وودن مبل تمامی این محصولات همراه با قیمت قرار داده شده است. شما می توانی با بررسی های ویژگی های هر یک از آن و با توجه به نیاز خود آن را انتخاب کنید

سبد خرید