مبل تختخواب شو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 9 نتیجه

مبل تختخواب شو

مقدمه

امروزه شرايط زندگي کمي متفاوت‌تر از گذشته است. با گذشت زمان فضاي خانه‌ها کم‌تر شده و مردم نياز مبرم به دکوراسيوني پيدا کرده‌اند که فضاي کمتري را اشغال کند.حال کوچک‌تر شدن فضاها ممکن است به هر دليلي اتفاق افتاده باشد. مبل‌ها يکي از وسايل اوليه يک دکوراسيون هستند و در انتخاب آن‌ها بايد دقت کنيد.مبل تختخواب شو يکي از مبل‌هايي است که با کوچک‌تر شدن فضاي زندگي بيشتر موردتوجه قرار گرفته است.

اين مبل به عنوان يک وسيله چندمنظوره مورد توجه قرار گرفته است.در حال حاضر در بعضي از خانه‌ها اتاق کافي وجود ندارد و مردم مجبور هستند تا از يک اتاق هم براي کار و هم خواب استفاده کنند. در اين شرايط وجود يک مبل که هم بتوان در آن نشست و استراحت کرد داراي اهميت است. گاهي حتي در منازل اتاق خواب هم وجود ندارد.

با وجود يک مبل تختخواب شو ديگر نيازي به تخت و اتاق خواب نيست. با استفاده از چنين وسيله‌اي ديگر نيازي به خرج اضافي تخت نيست. مبل ال هم يکي از مبل‌هايي است که به علت اشغال فضاي کم مورد توجه قرار گرفته است.

آشنايي با مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو مبلي است که در دسته مبل‌هاي تغيير پذيري و چندمنظوره قرار مي‌گيرد. اين مبل‌ها مي‌توانند دو نفره يا تک نفره باشند.تختخواب‌هاي مورفي، اولين نمونه از اين مدل مبلمان بودند که به آن‌ها تختخواب‌هاي تاشو گفته مي‌شد. اين تخت‌ها، مانند کمد به ديوار نصب مي‌شدند. توسط يک دستگيره کمد کشيده شده و تخت به سطح زمين مي‌رسيد.پس از اينکه اين مبل‌ها مورد توجه قرار گرفتند، مبل‌هاي تختخواب شو و مدل‌هاي مشابه ديگري نيز وارد بازار شدند. استقبال از اين مبل‌ها به قدري بود که بعدها امکان خريد مبل تختخواب شو قسطي نيز فراهم شد.

نکات مهم در رابطه با انتخاب مبل‌هاي تختخواب شو مدرن

اگر قصد خريد يا آشنايي با مبل هاي تختخواب شو را داريد بهتر است به نکات زير توجه داشته باشيد:

اگر قصد خريد مبل تختخواب شو را داريد، اول بايد فضاي خانه و محل زندگي خود را ارزيابي کنيد. فضاي خانه شما بايد به اندازه باشد که پس از خريد مبل تختخواب شو بتوانيد به فعاليت‌هاي روزمره خود ادامه دهيد.اين مبل‌ها معمولاً اندازه بزرگي دارند و به همين سبب قبل از خريد، فضاي خانه‌اي ارزيابي شود. سعي کنيد قبل از خريد، يک دور مبل را باز و بسته کنيد و از فضايي که اشغال مي‌کند مطمئن شويد.

اگر قصد شما خريد مبل تختخواب شو جديد يا خريد مبل تختخواب شو دسته دوم است بايد اسکلت‌ها را با هم مقايسه کنيد. منظور از اين جمله اين است که اسکلت مبل‌هاي جديد ممکن است با اسکلت مبل‌هاي دسته دوم متفاوت باشد. شما بايد مبل را از هر نظر ارزيابي کنيد و بهترين انتخاب را داشته باشيد. بهترين اسکلت براي چنين مبلي، اسکلت فلزي است. اين اسکلت از استحکام بالاتري برخوردار است.اگر قصد خريد مبل تختخواب شو پايه فلزي يا خريد مبل تختخواب شو پايه چوبي داريد، بايد به محل اتصال پايه‌ها توجه کنيد. پايه‌ها بايد با چسب مخصوص به بدنه متصل شده باشند.
جنس پارچه و روکش مبل تختخواب شو نيز از مسائل داراي اهميت است.

در انتخاب پارچه مبل، اولين نکته حائز اهميت سبک دکوراسيون و رنگ آن است. بايد بتوانيد بين مبل و دکوراسيون خود همخواني ايجاد کنيد. مثلاً اگر براي يک اتاق دخترانه با فضايي تقريباً به دنبال خريد مبل تختخواب شو مدرن، بهتر است پارچه آن صورتي باشد. تنوع پارچه اين مدل از مبل‌ها به قدري است که ممکن است در انتخاب گيج شويد. يک سري از پارچه‌هاي موجود در بازار مناسب اين مدل مبل نيستند. به‌عنوان‌مثال پارچه‌هايي با طرح درشت و نماي برجسته نبايد براي اين مبل‌ها استفاده شوند. درست است که اين پارچه‌ها جذاب و زيبا هستند؛ ولي مسئله راحتي شما نيز مطرح است.

اگر از اين پارچه‌ها استفاده کنيد، هم هنگام استراحت اذيت خواهيد شد و هم براي تعويض آن هزينه اضافي متحمل مي‌شويد.هنگام خريد مبل تختخواب شو مدرن توجه داشته باشيد که نوع ترک اين مبل‌ها جزو بهترين‌ها هستند. قبل از خريد حتماً اين مدل مبل‌ها را نيز بررسي کنيد تا از راحتي آن مطمئن شويد. مبل‌ها اگر بهترين هم باشند بايد مورد بررسي قرار بگيرند. قبل از خريد درباره جايگزيني تشک‌ها اطلاعات لازم را کسب کنيد و هر سؤالي برايتان پيش آمد بپرسيد. اگر تعويض تشک هزينه بالايي داشته باشد، بهتر است منصرف شويد و به گزينه‌هاي ديگر فکر کنيد.

آشنايي با انواع تشک مبل تختخواب شو

تشک مبل تختخواب شو يکي از عواملي است که مي‌تواند در قيمت و کيفيت مبل‌ها تفاوت ايجاد کند. معمولاً اين تشک‌ها راحت‌تر از ساير تشک‌ها هستند و قابليت‌هاي متفاوتي دارند.

از انواع اين تشک‌ها مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

تشک فنري

در داخل تشک‌هاي فنر مبل تختخواب شو، فنرهاي مخصوصي تعبيه شده‌اند که بسيار با کيفيت هستند. هرچه تعداد اين فنرها بيشتر باشد، کيفيت تشک افزايش مي‌يابد. تعداد فنرها در قيمت تشک نيز تأثير گذار است. اين تشک‌ها صداي بيشتري نسبت به ساير تشک‌ها دارند.اگر قصد اين مبل با اين نوع تشک را داريد بايد تشکي با عمق 12 سانتي متر تهيه کنيد. تشک‌هاي فنري خود داراي انواع مختلفي هستند. بعضي از آن‌ها ساختار راحت‌تري دارند. اين تشک‌ها نازک‌تر هستند و قسمت بالايي آن‌ها با هوا پر شده است. به اين نوع از تشک‌هاي فنري، تشک بادي فنري گفته مي‌شود.

تشک فومي

يک از محبوب‌ترين و پرفروش‌ترين تشک‌هاي موجود در بازار تشک فومي است. اين تشک‌ها نسبت به تشک‌هاي ديگر کيفيت بالاتري دارند.به هيچ عنوان در اين تشک‌ها فنر استفاده نشده است. اين فوم‌ها، ارتجاعي و ژله هستند و به رقيب سرسخت تشک‌هاي فنري تبديل شده‌اند.اين تشک‌ها مي‌توانند با توجه به وزن بدن تغيير شکل دهند. در اين مبل‌ها عمق مناسب اين نوع تشک، 7 تا 12 سانتي متر است.

تشک پنبه و پلي استر

در مبل تختخواب شو از تشک پنبه و پلي استر نيز استفاده مي‌شود. اين تشک‌ها بسيار نازک هستند و حجم کمي دارند. عمق اين تشک‌ها 20 سانتي متر است.

قيمت انواع مبل‌هاي تختخواب شو

در تعيين قيمت مبل تختخواب شو، عوامل متعددي دخالت دارند. بودجه شما يکي از اين عوامل محسوب مي‌شود. اگر بودجه شما کم است بهتر است به خريد مبل تختخواب شو دسته دوم يا خريد مبل تختخواب شو قسطي فکر کنيد.خريد اين مبل‌ها از خريد مبل تختخواب شو جديد باصرفه‌تر است. البته بهتر است قبل از خريد توجه داشته باشيد که مبل دست دوم هنوز قابل استفاده است يا خير.

مبل تختخواب شو تهران از مبل‌هايي است که مي‌توانيد به صورت نقد يا اقساط تهيه کنيد. در حال حاضر از گران‌ترين مبل هاي تختخواب شو موجود در بازار، مبل‌هاي ترک هستند که پارچه و مواد اوليه گران بها دارند. خريد مبل تختخواب شو پايه فلزي يا خريد مبل تختخواب شو پايه چوبي به سليقه و انتخاب شما بستگي دارد.