مبل تختخواب شو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 9 نتیجه

مبل تختخواب شو

مبل تخت‌خواب‌شو

امروزه شرايط زندگی کمی متفاوت‌تر از گذشته است. با گذشت زمان فضای خانه‌ها کم‌تر شده و مردم نياز مبرم به دکوراسيونی پيدا کرده‌اند که فضای کمتری را اشغال کند. حال کوچک‌تر شدن فضاها ممکن است به هر دليلی اتفاق افتاده باشد. مبل‌ها يکی از وسايل اوليه يک دکوراسيون هستند و در انتخاب آن‌ها بايد دقت کنيد. مبل تخت‌خواب‌شو یکی از مبل‌هایی است که با کوچک‌تر شدن فضای زندگی بيشتر مورد توجه قرار گرفته است.

اين مبل به عنوان يک وسيله چندمنظوره مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر در بعضی از خانه‌ها اتاق کافی وجود ندارد و مردم مجبور هستند تا از يک اتاق هم برای کار و هم خواب استفاده کنند. در اين شرايط وجود يک مبل که هم بتوان در آن نشست و استراحت کرد، دارای اهميت است. گاهی حتی در منازل اتاق خواب هم وجود ندارد.

با وجود يک مبل تختخواب‌شو ديگر نيازی به تخت و اتاق خواب نيست. با استفاده از چنين وسيله‌ای ديگر نيازی به خرج اضافی تخت نيست. مبل ال هم یکی از مبل‌هايی است که به علت اشغال فضای کم مورد توجه قرار گرفته است.

آشنایی با مبل تخت خواب شو

مبل تخت خواب شو مبلی است که در دسته مبل‌های تغيير پذیر و چندمنظوره قرار می‌گيرد. اين مبل‌ها می‌توانند دو نفره يا تک نفره باشند. تخت خواب‌های مورفی، اولين نمونه از اين مدل مبلمان بودند که به آن‌ها تختخواب‌های تاشو گفته می‌شد. اين تخت‌ها، مانند کمد به ديوار نصب می‌شدند. توسط يک دستگيره کمد کشيده شده و تخت به سطح زمين می‌رسيد. پس از اينکه اين مبل‌ها مورد توجه قرار گرفتند، مبل‌های تختخواب شو و مدل‌های مشابه ديگری نيز وارد بازار شدند. استقبال از اين مبل‌ها به قدری بود که بعدها امکان خريد مبل تختخواب شو قسطی نيز فراهم شد.

نکات مهم انتخاب مبل‌های تختخواب شو مدرن

نکات مهم هنگام خرید مبل های تختخواب شو

اگر قصد خريد مبل تختخواب شو را داريد، اول بايد فضای خانه و محل زندگی خود را ارزيابی کنيد. فضای خانه شما بايد به اندازه باشد که پس از خريد مبل تخت خواب شو بتوانيد به فعاليت‌های روزمره خود ادامه دهيد. اين مبل‌ها معمولاً اندازه بزرگی دارند و به همين سبب قبل از خريد، فضای خانه‌ای ارزيابی شود. سعی کنيد قبل از خريد، يک دور مبل را باز و بسته کنيد و از فضایی که اشغال می‌کند مطمئن شويد.

اگر قصد شما خريد مبل تخت خواب شو جديد يا خريد مبل تختخواب شو دسته دوم است بايد اسکلت‌ها را با هم مقايسه کنيد. منظور از اين جمله اين است که اسکلت مبل‌های جديد ممکن است با اسکلت مبل‌های دسته دوم متفاوت باشد. شما بايد مبل را از هر نظر ارزيابی کنيد و بهترين انتخاب را داشته باشيد. بهترين اسکلت برای چنين مبلی، اسکلت فلزی است. اين اسکلت از استحکام بالاتری برخوردار است.

برای خريد مبل تختخواب شو پايه فلزی يا خريد مبل تختخواب شو پايه چوبی، بايد به محل اتصال پايه‌ها توجه کنيد. پايه‌ها بايد با چسب مخصوص به بدنه متصل شده باشند.
جنس پارچه و روکش مبل تختخواب شو نيز از مسائل دارای اهميت است.

در انتخاب پارچه مبل، اولين نکته حائز اهميت سبک دکوراسيون و رنگ آن است. بايد بتوانيد بين مبل و دکوراسيون خود همخوانی ايجاد کنيد. مثلاً اگر برای يک اتاق دخترانه با فضایی تقريباً به دنبال خريد مبل تختخواب شو مدرن، بهتر است پارچه آن صورتی باشد. تنوع پارچه اين مدل از مبل‌ها به قدری است که ممکن است در انتخاب گيج شويد. يک سری از پارچه‌های موجود در بازار مناسب اين مدل مبل نيستند. به‌عنوان‌ مثال پارچه‌هایی با طرح درشت و نمای برجسته نبايد برای اين مبل‌ها استفاده شوند. درست است که اين پارچه‌ها جذاب و زيبا هستند؛ ولی مسئله راحتی شما نيز مطرح است.

اگر از اين پارچه‌ها استفاده کنيد، هم هنگام استراحت اذيت خواهيد شد و هم برای تعويض آن هزينه اضافی متحمل می‌شويد.هنگام خريد مبل تختخواب شو مدرن توجه داشته باشيد که نوع ترک اين مبل‌ها جزو بهترين‌ها هستند.

خرید بهترین مدل مبل تخت خواب شو

قبل از خريد حتماً اين مدل مبل‌ها را نيز بررسی کنيد تا از راحتی آن مطمئن شويد. مبل‌ها اگر بهترين هم باشند بايد مورد بررسی قرار بگيرند. قبل از خريد درباره جايگزينی تشک‌ها اطلاعات لازم را کسب کنيد و هر سؤالی برايتان پيش آمد بپرسيد. اگر تعويض تشک هزينه بالايی داشته باشد، بهتر است منصرف شويد و به گزينه‌های ديگر فکر کنيد.

آشنایی با انواع تشک مبل تختخواب شو

تشک مبل تختخواب شو يکی از عواملی است که می‌تواند در قيمت و کيفيت مبل‌ها تفاوت ايجاد کند. معمولاً اين تشک‌ها راحت‌تر از ساير تشک‌ها هستند و قابليت‌های متفاوتی دارند.

تشک‌ فنری مبل تخت‌خواب‌شو

در داخل تشک‌های فنر مبل تختخواب شو، فنرهای مخصوصی تعبيه شده‌اند که بسيار با کيفيت هستند. هرچه تعداد اين فنرها بيشتر باشد، کيفيت تشک افزايش می‌يابد. تعداد فنرها در قيمت تشک نيز تأثير گذار است. اين تشک‌ها صداي بيشتری نسبت به ساير تشک‌ها دارند.اگر قصد اين مبل با اين نوع تشک را داريد بايد تشکی با عمق 12 سانتی متر تهيه کنيد. تشک‌های فنری خود دارای انواع مختلفی هستند. بعضی از آن‌ها ساختار راحت‌تری دارند. اين تشک‌ها نازک‌تر هستند و قسمت بالايی آن‌ها با هوا پر شده است. به اين نوع از تشک‌های فنری، تشک بادی فنری گفته می‌شود.

تشک‌ فومی مبل تخت‌خواب‌شو

يک از محبوب‌ترين و پرفروش‌ترين تشک‌های موجود در بازار تشک فومی است. اين تشک‌ها نسبت به تشک‌های ديگر کيفيت بالاتری دارند. به هيچ عنوان در اين تشک‌ها فنر استفاده نشده است. اين فوم‌ها، ارتجاعی و ژله هستند و به رقيب سرسخت تشک‌های فنری تبديل شده‌اند. اين تشک‌ها می‌توانند با توجه به وزن بدن تغيير شکل دهند. در اين مبل‌ها عمق مناسب اين نوع تشک، 7 تا 12 سانتیمتر است.

تشک پنبه و پلی استر

در مبل تختخواب شو از تشک پنبه و پلی استر نيز استفاده می‌شود. اين تشک‌ها بسيار نازک هستند و حجم کمی دارند. عمق اين تشک‌ها 20 سانتی متر است.

قيمت انواع مبل‌ تختخواب شو

در تعيين قيمت مبل تختخواب شو، عوامل متعددی دخالت دارند. بودجه شما یکی از اين عوامل محسوب می‌شود. اگر بودجه شما کم است بهتر است به خريد مبل تختخواب شو دسته دوم يا خريد مبل تختخواب شو قسطی فکر کنيد. خريد اين مبل‌ها از خريد مبل تختخواب شو جديد باصرفه‌تر است. البته بهتر است قبل از خريد توجه داشته باشيد که مبل دست دوم هنوز قابل استفاده است يا خير.

مبل تختخواب شو تهران از مبل‌هایی است که مي‌توانيد به صورت نقد يا اقساط تهيه کنيد. در حال حاضر از گران‌ترين مبل های تختخواب شو موجود در بازار، مبل‌های ترک هستند که پارچه و مواد اوليه گران بها دارند. خريد مبل تختخواب شو پايه فلزی يا خريد مبل تختخواب شو پايه چوبی به سليقه و انتخاب شما بستگی دارد.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی وودن مبل سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد. یک خرید بی واسطه، خرید مستقیم مبل تخت‌خواب‌شو از تولیدی را تجربه کنید.