سرویس خواب

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 13 نتیجه

سرویس خواب

سرویس خواب

سرويس خواب مدرن يکی از مهم‌ترين اقلام خانگی و يکی از گيج‌کننده‌ترين آنها است. با وجود تعداد زيادي از فروشگاه‌ها و محصولات، انتخاب سرويس خواب ارزان و شيک بسيار دشوار خواهد بود. برای آسان‌تر کردن اين فرايند برای شما، ما يک راهنمای گام‌به‌گام جمع‌آوری کرده‌ايم تا اطمينان حاصل شود که شما قبل از خريد نهايی خود کاملاً مطلع هستيد.

اگر می‌پرسيد که آيا به وسايل خواب جديد نياز داريد، به مدت زمان استفاده از سرويس فعلی خود فکر کنيد و نحوه ظاهر و ماندگاری آن را ارزيابی کنيد. توصیه می‌کنیم هر 10 سال يک بار سرويس تخت خود را تعویض کنيد، اگرچه ظاهراً برای مردم رایج‌تر است که هر 15 تا 20 سال یک سرویس جديد بخرند.

سرويس شما ممکن است پس از 10 سال تا 70 درصد از وضعيت جديد خود بدتر شده باشد؛ فقط به دليل فرسودگي روزمره، خراش‌ها، فرورفتگی‌ها، برآمدگی‌ها و… . اين سرويس شامل تخت خواب، پاتختی و ميز توالت می‌شود. ما در اين مقاله راهنمای خريد تخت خواب را به‌عنوان عنصر مهم سرويس و وسايل خواب آورده‌ايم.

چرا به يک سرويس خواب جديد نياز داريد؟

دلايل مختلفی وجود دارد که ممکن است به يک سرويس جديد نياز داشته باشيد، بنابراين طيف وسيعي از ملاحظات وجود دارد که بايد در نظر بگيريد. شناسایی دليل اصلی شما برای خريد سرويس جديد به محدود کردن گزينه‌های زيادی که بايد از بين آنها انتخاب کنيد کمک می‌کند. ملاحظات اصلی احتمالاً اين‌ها خواهند بود:

بازسازی يک اتاق: اگر اين دليل اصلی شما برای خريد يک سرويس جديد است، اولويت شما احتمالاً جستجوی يک سرويس شيک خواهد بود که کاملاً با ظاهر جديدی که می‌خواهيد به دست آوريد مطابقت داشته باشد.

راه‌حل‌های ذخيره‌سازی: وقتي زمان به‌روزرسانی سرويس قديمی‌تان برای يک سرويس جديد فرامی‌رسد، خواهيد ديد که اين فرصتی عالی برای يافتن فضای ذخيره‌سازی اضافی با تخت‌هایی مانند عثمانی است که به صرفه‌جويی در فضا کمک می‌کند.

وسايل خواب مهمان: اگر به دنبال يک سرويس جديد برای تکميل اتاق‌خواب مهمان هستيد يا فقط مي‌خواهيد سرويسی را که داريد به‌روز کنيد، به يک تخت مهمان اختصاصی يا مبل تخت‌خواب‌شو نياز خواهيد داشت.

فرزندان شما در حال بزرگ‌شدن هستند: سرانجام زمانی فرامی‌رسد که کودک شما برای سرويس خواب نوزاد بيش از حد بزرگ می‌شود و آماده است تا يک سرويس خواب کودک و در مرحله بعدی يک سرويس خواب نوجوان داشته باشد.

طيف وسيعی از سرويس خواب نوزاد دختر، سرويس خواب کودک پسرانه، سرويس خواب دخترانه، سرويس خواب نوجوان پسرانه، سرويس خواب دخترانه نوجوان و سرويس خواب نوجوان ترک، برای انتخاب وجود دارد. همچنين، سرويس خواب مدرن سفيد، سرويس خواب مدرن ترکيه و سرويس خواب ترک اسپرت از جمله انتخاب های پرطرفدار بين مشتريان هستند.

انواع تخت خواب

تخت خواب دو نفره

تخت خواب یک نفره

تخت‌های عثمانی

يک تخت عثمانی دارای يک دهانه جانبی است که از پايه بلند می‌شود تا فضای ذخيره‌سازی جادار را نشان دهد. برای پنهان کردن لباس، ملحفه و کفش يدکی عالی است. اگر گزينه‌های ذخيره‌سازی شما محدود است، يک تخت عثمانی بايد در نظر گرفته شود.

تخت خواب بادی

تخت خواب بادی برای خواب راحت مناسب است و طيف وسيعی از طرح‌ها را برای بزرگسالان و کودکان ارائه می‌کند.

تخت‌ خواب دوطبقه

تخت‌ خواب دو طبقه نه‌تنها برای کودکانی که يک اتاق مشترک دارند عالی هستند، بلکه راه‌حل خوبی برای ذخيره‌سازی نيز هستند. طيف وسيعی از تخت‌های دوطبقه با قاب‌های فلزی، چوبی و قابل تبديل وجود دارد. اين تختخواب دارای يک نردبان کوچک برای دسترسی است. اکثر تختخواب‌های دو طبقه تقريباً 40 تا 50 سانتی‌متر از کف بلند می‌شوند و فضای زير را برای ذخيره‌سازی و بازی آماده می‌کنند.

تخت‌ خواب کودک نوپا

تخت خواب‌های کودک با درنظرگرفتن ايمنی کودک شما طراحی شده‌اند و به‌ اندازه‌ای پايين هستند که کودک شما، با هر سن و قدی که باشد، بتواند به‌راحتی خودش، داخل و خارج شود.

تخت نوزاد

تخت خواب‌ نوزاد با موضوع شخصيت‌های کارتونی مناسب از بدو تولد تا نوجوانی کودک شما مناسب هستند.

انتخاب سبک تخت مناسب

اکنون انواع مختلف تخت خواب‌ها را مشخص کرده‌ايد، زمان آن است که در نظر بگيريد که چه سبکی را می‌خواهيد. ما چهار سبک اصلی داريم: تخت‌های چوبی، تخت‌های فلزی، تخت‌های پارچه‌ای و تخت‌های چرمب.

تخت‌ خواب چوبی: فريم‌های تخت چوبی معمولاً سنتی با خطوط تميز و اشکال کلاسيک هستند. هماهنگ شدن آنها با سبک دکوراسيون آسان است و تقريباً با هر طراحی اتاق خوابی مطابقت دارند.

تخت‌ خواب چرمی: فريم تخت چرمی يک انتخاب کلاسيک مدرن است. ظاهری شيک و مجلل به فضا مي‌بخشند و به‌راحتی می‌توان آنها را در اتاق‌خواب‌های پرزرق‌وبرق مدل داد. همچنين با بافت‌های متضاد، مانند خز مصنوعی و بافتنی‌های درشت، عالی به نظر می‌رسند.

تخت‌ خواب پارچه‌ای: فريم‌های تخت پارچه‌ای يک انتخاب بسيار محبوب هستند. طيف گسترده‌ای از رنگ‌ها و پارچه‌ها برای انتخاب شما وجود دارد.

تخت‌ خواب فلزی: فريم‌های تخت فلزی در دوران ويکتوريا به وجود آمدند؛ بنابراين طبيعتاً ظاهری قديمی دارند. اين تختخواب‌های صيقلی که به‌راحتی طراحی می‌شوند، در مقابل هر ديوار رنگی عالی به نظر می‌رسند.

انتخاب سرويس خواب براي ذخيره‌سازی و صرفه‌جويی در فضا

وسايل خواب شما چيزی فراتر از مکانی برای استراحت کردن است. سرويس‌های خواب امروزی بايد با سبک زندگی شما مطابقت داشته باشند. اينجاست که تخت‌های جادار وارد معادله می‌شوند. تخت‌هایی با فضای ذخيره‌سازی، براي استفاده از فضایی که در اتاق‌خواب خود داريد عالی هستند و می‌توانند با کمترين تلاش آن را جمع‌وجور نگه دارند.

شما می‌توانيد همه چيز را از ملحفه و بالش يدکی گرفته تا لباس، کفش و کتاب ذخيره کنيد. تخت‌های جادار برای تميز نگه‌داشتن وسايل شما از گردوغبار و دسترسی سريع به وسايل، بسيار عالی هستند.

انتخاب رنگ و متريال مناسب

سليقه شخصی نقش مهمی در انتخاب وسايل خواب جديد دارد. وقتی صحبت از رنگ می‌شود، دو گزينه اصلی وجود دارد: خنثی و پررنگ.

خنثی: رنگ‌های کم‌رنگ و ساده، پايه‌ای عالی برای طراحی دکوراسيون اتاق‌خواب ايجاد می‌کنند. هر چه رنگ تخت و انتخاب دکوراسيون اتاق‌خواب شما ساده‌تر باشد، تغيير ظاهر با اکسسوری‌ها و وسايلی مانند پتو، کوسن و آباژور آسان‌تر است.

پررنگ: سرويس و وسايل خواب شما اغلب مرکز اصلي اتاق‌خواب شما يا کانون اتاق‌خواب کودک است. اگر يک سرويس پررنگ انتخاب کنيد، مطمئناً حرفی برای گفتن دارد. طيف وسيعی از تن ها و رنگ‌ها وجود دارد که می‌توانيد اتاق‌خواب خود را با آنها هماهنگ کنيد.

اهميت ميز آرايش

ميز آرايش که به‌عنوان روشويي نيز شناخته می‌شود که معمولا جزئی از سرويس خواب دو نفره است، البته براي سرویس خواب تک نفره نيز قابل انتخاب است. اين ميز تزئينی به شما اين امکان را می‌دهد که تمام لوازم جانبی خود را يکجا داشته باشيد. ميز آرايش در طيف وسيعی از اشکال و سبک‌ها موجود است تا با دکوراسيون موجود شما مطابقت داشته باشد.

ميز آرايش به شما کمک می‌کند آرايش صورت يا موهای خود را انجام دهيد و جواهرات خود را در مقابل يک آينه بزرگ انتخاب کنيد. همچنين می‌تواند برای قراردادن يک گلدان يا قاب عکس استفاده شود. می‌توانيد يک ميز آرايش را با يک آينه بزرگ تک يا به‌صورت سه‌تايی انتخاب کنيد که آينه‌های بغل قابل جابه‌جايی باشد. کاربر می‌تواند آينه‌ها را در صورت نياز برای زاويه ديد موردنظر کج کند. آنها همچنين به شما اجازه می‌دهند پشت سر خود را ببينيد.

قيمت سرويس خواب

يکي از عوامل مهم قبل از خريد کالا، بررسي قيمت آن است. شما بايد قيمت سرويس خواب (bed set) را در سايت‌های مختلف جستجو کنيد و بر اساس بودجه خود خريد کنيد. شما می‎‌توانيد قيمت سرويس خواب يک ‌نفره و دونفره، قيمت سرويس خواب کودک يا قيمت سرويس خواب نوجوان را قبل از خريد بررسی کنيد. يکي از مدل‌های پرطرف‌دار سرويس خواب، مدل ترک است. برای مثال سرويس خواب ترک 2020 طرف‌داران بارها توسط مردم جستجو شده است. تخت خواب ترک با قيمت فعلی و همچنين قيمت سرويس خواب ترک 2022 را می‌توانيد در سايت‌های مختلف تجزيه‌وتحليل کنيد.

جمع‌بندی

در اين مقاله با نحوه خريد سرويس و وسايل خواب و نکات مرتبط به آن آشنا شديد. وسايل خواب يکی از اقلام ضروری در هر خانه‌ای است. اولويت شما براي خريد تخت و وسايل خواب چیست؟ لطفاً تجربيات خود را در مورد انتخاب سرويس مناسب برای ما بنويسيد.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی وودن مبل سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.