خرید آنلاین و اینترنتی امروزه از آسانترین روش ها برای خرید غیر حضوری است. به همین علت وودن مبل شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا می توانید تمامی خرید جهیزیه و منزل خود را از قبیل مبل راحتی ، مبل کلاسیک، مبل چستر ، مبل مدرن ، میز ناهار خوری چوبی ، میز ناهار خوری مدرن و فلزی ، میز جلو مبلی و عسلی چوبی ، میز جلو مبلی و عسلی فلزی ، سرویس خواب و تخت خواب ، انواع اکسسوری و.. را با کیفیت ترین متریال و مناسب ترین قیمت را از وب سایت فروشگاهی ما خریداری کنید. 

شما به راحتی از طریق ثبت سفارش آنلاین با کمترین زمان و با ضمانت نامه کتبی کالا می توانید اقدام به خرید کنید. 

کدام محصولات در وودن مبل قابل سفارش هستند؟

می توان گفت تمامی محصولات قرار گرفته در سایت موجود بوده و برخی از محصولات همانند مبلمان ، ناهار خوری و سرویس خواب و .. که نیازمند روند تولید است در بازه زمانی مشخصی برای شما تولید می شود. 

شما می توانید در تمامی روز های هفته و تمامی شبانه روز و یا حتی روز های تعطیل هم اقدام به ثبت سفارش محصول در وب سایت مجموعه وودن مبل کنید. بعضی از گروه های اصلی و زیر مجموعه های آن که در وب سایت موجود است که، شامل موارد زیر است بپردازیم.

مبلمان 

مبلمان از مهم ترین قسمت های دکوراسیون منزل است. هر زوج جوانی در هنگام خرید جهیزیه حتما سرویس مبل هم در انتخاب های خود قرار می دهند. این محصول با توجه به سبک خود به دسته بندی های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. مبل راحتی ، مبل کلاسیک ، مبل چستر ، مبل ال و مبل مدرن و مینیمال قرار دارد. این سرویس ها در تمامی تعداد نفرات که شامل کاناپه سه نفره و مبل تک نفره است ، قابل سفارش است. 

مبل راحتی 

مبل های راحتی به علت ویژگی های مشخصی که دارند، به این اسم شناخته شده اند. این مبلمان ها با داشتن نشیمن راحت و نرم علاقمندان بسیاری را به خود جذب کرده است. دسته های پهن و بالشتی از ویژگی های منحصر به این سبک از مبل است. در ظاهر مبل های راحتی بیشتر پارچه ای بوده و مقدار چوب کمتری در آن مشاهده می شود. شما میتوانید با ورود به دسته بندی این محصول تمامی مدل های سبک راحتی را مشاهده کنید.

مبل چستر 

امروزه در صنعت مبلمان شاهد انواع مختلفی از مبل های چستر هستیم. این دسته از مبل ها دارای هنر لمسه کاری بوده و زیبایی منحصر به فردی در سر تا سر کار ایجاد کرده است. همانطور که میدانید مبل چستر هم با توجه به طراحی ظاهری آن می تواند در دسته کلاسیک قرار بگیرد. 

مبل ال 

اگر دارای فضای کوچکی در منزل خود هستید، مبل ال از بهترین گزینه ها برای مشکل کمبود جا است. همانطور که مشخص است طراحی این دسته از مبل از حرف انگلیسی ال برگرفته شده است. این مدل از مبل بیشتر در منازل کوچک و در تی وی روم ها مشاهده می شود. از ویژگی های کاربردی این دسته از مبل به گونه ای است که می توانید کاناپه و کنج و تک نفره آن را با توجه به فضای منزل خود چیدمان کنید. 

مبل کلاسیک

اگر از آن دسته افرادی هستید که به دنبال ایجاد شکوه و ظرافت بسیاری در دکوراسیون منزل خود هستید، مبل کلاسیک قطعا از انتخاب های شما است. در واقع این سبک از مبل تلفیقی از دو سبک استیل و راحتی است. 

داشتن این ویژگی های منحصر به فرد از علت های محبوب شدن سبک کلاسیک است. مبل کلاسیک در واقع ریشه در کشور های اروپایی دارد و بیشتر در کشور های فرانسه، انگلستان و ایتالیا مشاهده می شود.

مبل تخت خوابشو

اگر به دنبال یک تیر و دونشان در خرید آنلاین و حضوری خود هستید، مبل تخت خوابشو این ویژگی را برای شما فراهم می کند. در واقع مبل تختخوابشو هم به صورت مبل در اتاق پذیرایی و هم به صورت تخت خواب قابل استفاده است. اگر فضای کمی در منزل خود دارید، این دسته از مبل می تواند در انتخاب های شما در کنار مبلمان ال قرار بگیرد. 

سرویس خواب 

برای اینکه اتاق خواب شما جلوه بیشتری داشته باشد، سرویس خواب قطعا یکی از وسایل مورد نیاز در این فضا است. همانطور که میدانید سرویس تخت خواب ها در سبک ها و مدل های مختلفی تولید می شوند. شما می توانید انواع این مدل ها را در وب سایت وودن مبل مشاهده کنید.

میز ناهار خوری

امروزه همه ست مبلمان ها دارای میز ناهار خوری ست با خود بوده و فضای چیدمان شما را منحصر به فرد تر می کند. میز های ناهار خوری به صورت چهار نفره ، شش نفره ، هشت نفره و در دیگر تعداد نفرات قابل سفارش است. شما می توانید با توجه به سبک مبلمان و فضای چیدمان میز مناسب خود را انتخاب کنید.

میز جلو مبلی و عسلی  

شما برای پذیرایی و زیبا تر نشان دادن دکوراسیون منزل خود در کنار ست مبلمان نیازمند میز جلو مبلی و عسلی هستید. این محصول در اشکال متفاوت گرد ، مربع و مستطیل بوده و با توجه به سلیقه شما تغییر می کند. 

میز شما با توجه به سبک مبلمان شما می تواند فلزی ، چوبی و سنگی و.. باشد. بنابراین با انتخاب بهترین میز به راحتی از مهمان خود در اتاق نشیمن پذیرایی کنید.

اکسسوری 

برای اینکه دیزاین منزل شما تکمیل شود شما نیازمند اکسسوری و وسایل دکوراتیو مناسب هستید. در بازار اکسسوری هایی با متریال های متفاوت مشاهده می شود و با توجه به سلیقه شما قابل تغییر است. 

سخن پایانی

وودن مبل مجموعه ای با 10 سال سابقه در زمینه مبلمان و لوازم چوبی است. شما می توانید با خرید راحت از برندی معتبر با کیفیت ترین محصول را از ما خریداری کنید. تمامی محصولات ما سرویس کامل بوده و برای تمامی خرید های جهیزیه مناسب است. شما می توانید با مراجعه حضوری و یا ثبت سفارش به صورت آنلاین خرید خود را نهایی کنید.