مبل

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 26 نتیجه

مبل

خريد مبل آنلاين

تاريخچه مبل به دوره‌‌های پيش از تاريخ برمی‌گردد. عصر حجر، عصر مفرغ و عصر آهن سه دوره‌ پيش از تاريخ هستند. عصر حجر نيز به سه دوره تقسيم مي‌شود. اين سه دوره عبارت اند از پارينه سنگی، ميانه سنگی و نوسنگی.

در دوره پارينه سنگی مردم در غار سنگی زندگی می کردند. در نتيجه جنس مبلمان آن دوره از سنگ بوده است. درباره‌ي مبل نقشهايی بر ديوار غارها ديده می‌شود. نقاشیهای غار لاسکو در فرانسه مربوط به دوران پارينه سنگي است. هدف از نقاشي در آن دوره بقا، در اختيار گرفتن و باروري بوده است. بعدها رومي ها کاربرد هاي بهتري را براي مبل پيدا کردند. در آن دوره مبل فقط در کاخ ها يافت ميشد و از آن به عنوان ميز نهارخوري و يا تخت استفاده مي کردند.

در مصر باستان نيز فقط افراد پولدار و قدرتمند از مبل استفاده مي‌کردند؛ جنس مبلها چوبي بوده است. در آن زمان امکان خريد مبل براي مردم وجود نداشته است. مصريها نقش زيادي در شکل گيري لوازم خانگي داشتند ولي در حال حاضر جايگاه خوبي در توليدات ندارند.

با گذشت زمان، انواع مبلها وارد بازار شدند و در اختيار عموم مردم قرار گرفتند. در واقع تمامي مردم توانايي خريد مبل را پيدا کردند. امروزه شما به آساني مي توانيد از توليدي مبل ارزان بخريد. يکي از ويژگي‌هاي مهم خريد مستقيم مبل از توليدي، قيمت پايين آن است. براي مشاهده قيمت مبل ارزان و خريد مبل به سايت وودن مبل مراجعه فرماييد.

نشيمن خانه بدون اسباب و اثاثيه معنا ندارد. استفاده از لوازم مناسب مي تواند به فضا جلوه ببخشد. پس اولين گام براي خريد لوازم خانه خريد مبل است. بهتر است از مبل راحتي براي پذيرايي و يا نشيمن استفاده کنيد.

يکي از مهم ترين ويژگي‌هاي آن داشتن پشتي نرم است. براي راحتي هرچه بيشتر، در بدنه آن از چوب استفاده نشده است. پارچه هايي همچون جاسمين، مسکو و مايا از پارچه‌هاي بسيار محبوب هستند. پارچه‌هاي استفاده شده ضد لک هستند. اين مدل ابعاد کوچکي دارد.

مبل متناسب با فضا
خريد مبل به صورت آنلاين

شما مي توانيد با توجه به نوع چيدمان و لوازم منزل يا محل کارتان پارچه ‌مبل را انتخاب نماييد. براي هر سليقه‌اي پارچه هست. پيش از خريد مبل در انتخاب رنگ پارچه بسيار دقت کنيد؛ چون ممکن است تا مدتها فرصت تعويض آن را نداشته باشيد. در منازل لاکچري از رنگ بنفش استفاده کنيد. بنفش ترکيب رنگ آبي و قرمز است؛ در حقيقت تعادل بين اين دو رنگ ايجاد شده است.

در اين روزهاي شلوغ، اگر به دنبال خريد مبل آنلاين ارزان هستيد. به آساني از سايت وودن مبل خريد کنيد و مبلمان دلخواهتان را درب منزل دريافت کنيد. شرايط خريد مستقيم مبل از توليدي هم وجود دارد. با خريد از توليدي مبل ارزان درب منزلتان تحويل مي گيريد.

مبل راحتي توسط باربر مخصوص ارسال مي شود؛ در نتيجه به هيچ عنوان آسيب نمي بيند. امکان خريد مبل در تهران فراهم است. همين طور مي توانيد از خدمات گارانتي چند ساله بهره ببريد. گارانتي شامل تعمير است. امکان تعويض کامل وجود ندارد. در حال حاضر قيمت مبل بين ?? تا ?? ميليون تومان است. قيمت آن نسبت به مدل کلاسيک پايين تر است. پس براي خريد مبل نسبتا ارزان اين مدل مناسب است.

خريد مبل

اگر به دنبال ايجاد يک تغيير چشمگير در دکوراسيون منزلتان هستيد پيشنهاد ما خريد مبل چستر است. اين مبل جديد در دکوراسيون مدرن يا کلاسيک قابل استفاده است. طراحي و دوخت آن بسيار خاص و شيک است. در مبل چستر، از مصالح با کيفيت فوق العاده بالا مثل چوب راش و بلوط استفاده شده است. همچنين اسفنج آن يورتان است. اين اسفنج کيفيت بسيار بالايي داشته و بر پايه‌ي آب است.

مواد تشکيل دهنده آن رزين پلي ال، آب و ايزوسيانات است. در نتيجه ساليان دراز مي توانيد از آن استفاده کنيد و ديگر نياز به خريد مبل نداريد. اگر هم از رنگ پارچه‌ي آن خسته شديد؛ مي توانيد آن را تعويض کنيد. استفاده‌ي درست از لوازم منزل هم مي تواند تاثير به سزايي در عمر آنها داشته باشد. به طور مثال قبل از پاک کردن گرد و خاک روي ميز و صندلي، مقداري نرم کننده به دستمالتان بزنيد. با اينکار گرد و خاک به وسايل نمي چسبد.

خريد مبل مناسب فضاهاي کوچک

اگر شما هم از کمبود فضا خسته شده ايد؛ پيشنهاد ويژه‌ي ما مبل تختخواب شو است. مشخصه‌ي مهم آن اين است که بعد از استفاده شکل و ظاهر اوليه‌اش حفظ ميشود. پايه‌هاي فلزي و محکم آن موقع استراحت ايمني شما را تامين مي کنند. اين پايه‌ها در عين حال که مقاوم اند، بسيار ظريف هم هستند. فوم و اسفنج آن بسيار با کيفيت است و در بهترين کارخانه‌ها توليد ميشود.

طرح و نقش و نگارهاي آن بر روي نشيمنگاه و دسته‌ها بسيار زيبا هستند. استراحت کردن روي آن حس خيلي خوبي به شما مي دهد. در مکانهاي تجاري همچون هتل نيز مي تواند بسيار مفيد باشد. بهترين برندهاي آن چشمه نور، ايکيا و ميلان هستند. قيمت مبل تختخواب شو بين 6 تا 8 ميليون تومان است. واقعا قيمت مبل ارزان است.

خريد مبل

اگر فضاي نشيمن شما کوچک است در خريد مبل دقت کنيد. بهتر است مبل ال شکل نخريد؛ اين مدل، فقط به درد سالن‌هاي بزرگ مي خورد. همچنين بهتر است لوازم بزرگ منزلتان را جلوي درب ورودي اصلي قرار ندهيد. خريد مبل تک پيشنهاد بسيار خوبي براي اين محيط‌ها است. صندلي که پايه‌ي آن ديده نمي شود نيز خانه را کوچک نشان مي دهد.

به هيچ عنوان پادري کوچک را نزديک لوازم بزرگ خانه قرار ندهيد. کاغذ ديواري نيز نقش زيادي در بزرگ نشان دادن فضا دارد. براي فضاهاي کوچک از کاغذ ديواري با نقش کوچک استفاده نماييد. با رعايت اين نکات، تغييرات اساسي در دکوراسيون خانه‌تان ايجاد کنيد.

براي خريد مبل در تهران فقط کافيست به سايت وودن مبل برويد و از بين رنگها و مدلهاي متنوع ما مبل انتخاب کنيد. استفاده از رنگهاي خنثي مثل بژ، برنجي، سياه و قهوه‌اي دکوراسيون را جذاب مي کند. ديوارهاي داخلي ساختمان اگر به رنگ روشن باشند؛ براي فعاليت‌هاي روزانه به افراد انرژي مي دهند. توجه داشته باشيد بهتر است در محل‌هاي رسمي از تعداد زيادي کوسن استفاده نکنيد.

همچنين مي توانيد با خريد ميز و صندلي ست فضايي فوق العاده شيک در محل کارتان ايجاد کنيد. اين نکته را در نظر داشته باشيد که اگر سبک منزل يا محل کارتان مدرن است بايد لوازم تان نيز به سبک مدرن باشد.

نگهداري درست از مبلمان

در صورتيکه زمان زيادي از خريد مبل شما مي گذرد و کثيف شده است؛ اصلا جاي نگراني نيست با چند راه حل بسيار ساده به آساني آن را تميز کنيد. يکي از پرمصرف ترين گياهان در سراسر دنيا پياز است. براي پاک کردن چرم مي توانيد از آن استفاده کنيد. تخم مرغ نيز مي تواند معجزه کند. سفيده تخم مرغ را به خوبي هم بزنيد تا کف کند؛ سپس به آن سرکه بيفزاييد. بعد آن را با قلم مو روي لوازم چرمي بکشيد.

با اين کار تازگي به آنها برمي‌گردد. وازلين نيز سبب براق شدن چرم طبيعي يا مصنوعي مي شود. چوب هم ممکن است به مرور زمان کدر شود. با روغن زيتون مي توانيد آن را برق بيندازيد.

مبل باکيفيت

اين نکته را در نظر داشته باشيد، امکان خريد مبل تک و نيم ست از سايت وودن مبل وجود دارد. براي هزينه کمتر می‌توانيد نيم ست نيز بخريد. نيم ست هم به درد خانه‌هاي بزرگ و هم کوچک مي خورد. بهتر است قبل از خريد مبل جديد با کارشناسان مربوطه مشورت کنيد و بهترين انتخاب را داشته باشيد.

با خريد از برندهاي معتبر و شناخته شده، از کيفيت لوازم خانگي خود مطمئن شويد. همچنين قبل از خريد حتما درباره‌ي مبل مورد نظرتان تحقيق کنيد. انواع مدلها را نيز با هم مقايسه کنيد. پس معطل چه هستيد براي خريد مبل آنلاين ارزان به سايت وودن مبل مراجعه کنيد.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی وودن مبل سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.