فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
مبل تک نفره کلاسیک
هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید مبل تکی کلاسیک

تکی مبل کلاسیک در بسیاری از سرویس ها در چیدمان منازل باشکوه مشاهده می شود. در واقع شما باید بدانید که این سبک به چه مدل هایی گفته می شود تا بتوانید با آگاهی کامل آن را خریداری کنید. این سبک به مدل هایی گفته می شود که به سمت سبک سنتی و استیل شباهت بیشتری دارد. ساخت و طراحی این مدل به گونه ای است که راحتی بیشتری به نسبت آن سبک ها دارد. از این رو در این مطلب از وودن مبل به بررسی این موضوع می پردازیم. 

قیمت مبل تکی کلاسیک

قیمت مبل یک نفره کلاسیک با توجه به ظاهر، متریال چوب و پارچه ای که در آن به کار رفته سنجیده می شود. از آنجایی که این محصول طبق واحد محاسبه می شود، در قیمت های متنوعی در بازار های مختلف ارائه می شود. شما می توانید با توجه به کاناپه خود این تک را انتخاب کنید و نمای ظاهری زیبایی را در کل دکوراسیون خود داشته باشید.

خرید مبل تکی راحتی کلاسیک وودن مبل

انواع مبل تک نفره کلاسیک 

از آنجایی که سبک کلاسیک بسیار پرطرفدار و شیک بوده براساس طراحی شرکت های تولید کننده به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. از این رو به بررسی هر یک از این مدلهای خارجی می پردازیم.

مبل تکی کلاسیک ترکیه 

این محصول از مرغوب ترین متریال درجه یک استفاده و ساخته شده است. این ویژگی سبب استحکام و دوام بسیاری در این سبک ترکی می شود. از آنجایی که این مدل بسیار سنگین است، از مقاومت خوبی هم برخوردار است. از ویژگی های ظاهری این سبک می توانیم به پایه های منحنی آن اشاره کنیم. کنده کاری های موجود بر چوب از طراحی های رومی زمان قدیم بهره گرفته شده است. قیمت این مدل با توجه به سبک بسیار گران بوده و به تمام شیک پسندان پیشنهاد می شود. 

مبل تکی کلاسیک فرانسوی 

مبل تکی فرانسوی از زمان قدیم تا به کنون مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و به ظرافت در عین زیبایی مشهور است. این محصول به کلمه لوکس دوستداشتنی معروف بوده و همانطور که مشخص است بیشتر در منازل اشراف زادگان و خاص پسندان مشاهده شده است. این مدل ها با طراحی خود هویت و تاریخ فرانسه را نمایان می کند. از آنجایی که برخی دارای این تصور هستند که فقط در فضاهای بزرگ چیدمان می شود، باید بگوییم که برای فضاهای کوچک هم مورد استفاده قرار می گیرد. 

مبل تکی کلاسیک ساده 

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دارای دکوراسیون با آلایش با اکسسوری های فراوان هستید، خرید این محصول به شما پیشنهاد می شود. در واقع این سبک دارای جزییات خاصی بوده و در برخی موارد ساده تر بودن آن توجه علاقمندان را بیشتر به خود جذب می کند. در زمان خرید جتما به دکور کلی چیدمان خود دقت کنید، تا پس از انتخاب آن دچار پشیمانی نشوید.

ابعاد مبل تک نفره کلاسیک  

ابعاد این مبل تقریبا 115 در 85 سانتی متر است و ممکن است که با تغییر مدل و طراحی آن کمی بیشتر یا کوچکتر شود. شما قبل از خرید باید متراژ فضای خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به آن مدل مورد نظر خود با توجه به  سایز آن بسنجید. شما با رعایت کردن این نکات تجربه خوبی را در زمان خرید حضوری و آنلاین از آن خود می کنید. 

خرید آنلاین مبل یک نفره کلاسیک 

از ضروری ترین نیاز های امروزه که به هیچ وجه نمی توان آن را حذف کرد ، می توانیم به خرید آنلاین مبل اشاره کرد. فروشگاه اینترنتی وودن مبل با ارائه محصولات متنوع و امکان مقایسه بین مدلها و با عدم حضور در شوروم این شرایط را فراهم کرده است که به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید. 

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید