خرید اقساطی بدون ضامن و فقط و فقط با چک صیادی

  • تخفیف میلیونی یا  اشانتیون دکوری مانند: آینه قدی شیک، تابلو دکوراتیو و..

  • خرید بدون واسطه از تولید کننده مبلمان، ناهارخوری، سرویس خواب و لوازم چوبی دیگر…
  • فرصتی استثنایی مخصوص خرید جهیزیه عروس و داماد ها 

  • بزرگترین فروشگاه آنلاین و حضوری در جنوب غرب تهران

خرید بدون نیاز به ضامن

خرید بدون ضامن و فقط با چک

شما اینقدر واسمون مهمید که نیازی به ضامن یا وثیقه ندارید و میتونید خرید انلاین خودتون ثبت کنید. چی از این بهتر! چون ما خودتو قبول داریم!

اقساط طولانی مدت

از اونجایی که یکی از شعار های ما رفاه حال وودنیاست تعداد ماه های اقساطمون به پنج ماه رسوندیم که 65 درصد الباقیشو راحت تر پرداخت کنی!

خرید و ارسال

خرید آنلاین، ارسال به کل کشور

دیگه نگران نباش که از کجا خرید میکنی و چجوری برات میفرستنش، چون هر جای ایران باشی ما خریدتو همونجا دم در خونت ارسالش میکنیم!

مشاوره رایگان قبل از خرید

یکی از آپشن هاییه که وودن رو با جاهای دیگه متمایز میکنه. برای ما انتخاب درست مهمه نه محصولی که از ما میخری! 09120442368

نظرات مشتریان وودنی

اقساط رو اگه از وودن بخری، بردی!​

چک صیادی ( بنفش) چیست؟

دسته چک های صادر شده الان تو تموم بانک ها توی سامانه ی صیادی ثبت شده و الانم دونوع چک صیادی جدید و صیادی قدیم داریم. چک های صیادی جدید یه کد منحصر به فرد دارن و هر شخص سومی میتونه اطلاعات و اعتبار مالک چک رو بررسی کنه.

شرایط خرید اقساطی از وودن مبل به چه صورت است؟

 شما عزیزان می توانید چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین با پرداخت 50 درصد مبلغ کل و الباقی را فقط با چک صیادی در 1 الی 5 ماه پرداخت کنید. شما هیچ نیازی به ضامن ندارید و فقط با چک صیادی پرداخت انجام میشه. برای خرید از سایت هم سقف خرید نداریم و به صورت اقساط میتونید سفارشتون رو ثبت کنید. 

اگه تهران نباشیم چطوری چک ها رو شما برسونیم؟

شما اگر شهرستان هستین و میخواین سفارشتونو رو به صورت آنلاین از طریق سایت انجام بدید، میتونید چک ها رو از طریق پست ارسال کنید. 

من میتونم از داخل سایت به صورت اقساط ثبت سفارش کنم؟

بله، شما میتونید محصول موردنظر خودتون مثل مبل، ناهارخوری، سرویس خواب و.. رو در سبد کالا قرار بدین. بعد این مرحله با پرداخت 50 درصد به عنوان پیش پرداخت و الباقی به صورت چک و ارتباط با کارشناس مبلغ و تعداد ماه های آن مشخص شود.