هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید سرویس خواب یک نفره
دانشمندان تحقیقات بسیاری بر موثر بودن سرویس خواب بر کیفیت و سلامت افراد انجام داده اند. در واقع از اصولی ترین چیدمان ها که سبب رفع خستگی و استراحت افراد در شبانه روز است، میتوان به لوازم اتاق خواب اشاره کرد. برای اینکه بخواهید بهترین تخت خواب یک نفره را خریداری کنید، نیاز به آگاهی کامل در رابطه با ویژگی های آن هستید. بنابراین در این مطلب از وودن مبل به بررسی تمامی این موارد می پردازیم.
خرید تخت خواب یک نفره
انتخاب و خرید یک تخت خواب یک نفره از چالشی ترین کارهایی است که بتواند ویژگی های یه خواب راحت را به شما هدیه دهد. اگر شما قصد تغییر دکوراسیون را دارید، حتما چارچوب های شیکی را برای این چیدمان در نظر  گرفته اید. البته ای انتخاب باید طبق فضایی که دارید، باید انجام شود. اگر در اتاق خود فضای کمتری دارید، انتخاب مدل های تاشو و کوچک مناسب ترین پیشنهاد برای شما است.
قیمت سرویس خواب یک نفره
از آنجایی که این محصول دارای ابعاد  استاندارد 90 در 200 است، قیمت سرویس تخت یک نفره هم متغیر می شود. در واقع این مدل دارای ابعاد کوچکتری است و متریال کمتری به نسبت مدلهای دونفره دارد. به همین دلیل دارای قیمت پایین تر است و به کسانی که میخواهند از حداقل فضای اتاق خود استفاده کنند پیشنهاد می شود. به همین منظور شما باید در فروشگاهی مختلف چه حضوری و چه آنلاین برخی از ویژگی ها را در نظر بگیرید تا مناسب ترین جنس را خریداری کنید.
انواع سرویس خواب یک نفره
قبل از اینکه بخواهید تخت خوابی را خریداری کنید، باید برخی از موارد مهم را درنظر بگیرید. شما با انجام این موارد خریدی با کیفیت و با رضایت بیشتری را نصیب خود می کنید. از این رو با توجه به سبک و طراحی آن  به انواع مختلفی دسته بندی می شود.

خرید تخت خواب یک نفره کلاسیک
اگر به دنبال ایجاد اصالت و شیکی فراوان در اتاق خواب خود هستید، خرید تخت خواب یک نفره کلاسیک می تواند در انتخاب های شما قرار بگیرد. این مدل تلفیقی از طراحی های سنتی و سلطنتی است و به کسانی که دارای همچنین چیدمانی هستند، پیشنهاد می شود. این محصول در بیشتر موارد از متریال چوب بوده و با رنگ های طبیعی قهوه ای تیره و روشن تولید شده است.
خرید تخت خواب یک نفره مدرن
اگر به طراحی های ساده و همچنین خطوط صاف در چیدمان خود علاقمند هستید، خرید سرویس تخت یک نفره مدرن به شما پیشنهاد می شود. این محصول در تاج تخت خود ساده بوده و معمولا تاج پایین آن در بیشتر موارد حذف میگردد. این حذف شدن سبب عدم دید پایه ها می شود و بر طراحی مینیمالیستی آن می افزاید.

این مدل بیشتر در خانه ها و آپارتمان های نقلی مورد استفاده قرار می گیرد و سبب اشغال فضای محدود شما نمی شود. در واقع هدف از طراحی این سبک تمرکز بر کارایی و کاربرد لوازم است و زیبایی در درجه دوم این فرایند قرار می گیرد.
خرید تخت خواب یک نفره چستر
از زیباترین طراحی ها می توانیم به لمسه کاری های موجود در تاج تخت سرویس خواب ها اشاره کنیم. در واقع این لمسه بسیار شیک بوده و با دوخت های منظم خود زیبایی چند برابری را هم به فضا و هم چیدمان شما می دهد. از آنجایی که این سبک دارای طرفداران بسیاری است و در برخی مدلها مشاهده می شود، قیمت آن نیز بالاتر است.
خرید تخت خواب یک نفره چوبی
خرید تخت خواب یک نفره چوبی به کسانی که المان های طبیعی و در عین حال شیک می خواهند پیشنهاد می شود. در واقع این محصول دارای سبک سلطنتی و کلاسیک بوده و فضای اصیلی را در منزل شما القا می کند. در واقع این محصول در چوب های متفاوتی مانند چوب راش، چوب روس، چوب توسکا و… است و با توجه به کارایی آن در سطح های مختلف تغییر می کند.

تخت خواب یک نفره دخترانه و پسرانه
اگر قصد خرید تخت خواب دخترانه و پسرانه اتاق کودک خود را دارید، دست شما در این انتخاب باز است. این طراحی می تواند بر جذابیت و زیبایی اتاق فرزند شما موثر باشد. قبل از اینکه بخواهید این محصول را خریداری کنید، در ابتدا باید ابعاد درستی از فضای چیدمان خود داشته باشید.
خرید اینترنتی سرویس خواب یک نفره
خرید اینترنتی تخت خواب یک نفره از مناسب ترین روش ها برای کسانی است که میخواهند محصول با کیفیت و دارای قیمت مناسب را از فروشگاهی آنلاین خریداری کنند. در واقع وودن مبل شرایط اقساط را برای شما هم فراهم کرده است، تا بتوانید مدل دلخواه را از وب سایت فروشگاهی ما ثبت سفارش کنید.