هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید تخت خواب یک نفره

همه ی افراد از کودک تا بزرگسال برای داشتن یه استراحت و راحتی بیشتر نیاز به سرویس تخت خواب یک نفره دارند. این مدل دارای کاربردهایی متفاوتی است و برای تمامی سنین از نوجوانی تا جوانی مورد استفاده قرار می گیرد. شما باید در زمان خرید برخی از نکات را مانند ابعاد تخت، ارتفاع، وزن قابل تحمل آن و همچنین تشک یا خوشخواب مناسبی را انتخاب کنید. در واقع شما با انتخاب درست می توانید خریدی با آگاهی کامل و رضایت بیشتر را تجربه کنید.  از این رو در این مطلب از وودن مبل به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

خرید تخت خواب یک نفره

از مهم ترین لازمه های سلامتی هر فردی می توانیم به خواب خوب اشاره کنیم. شما برای داشتن خوابی راحت نیاز به بستری مناسب دارید که این بستر با خرید تخت خواب یک نفره کاملا اجرا می شود. در واقع برای اینکه بخواهید محصول مناسبی را خریداری کنید، باید به ویژگی های استاندارد آن مانند ابعاد و همچنین ارتفاعی مشخصی آن از سطح زمین توجه داشته باشید.

قیمت تخت خواب یک نفره

از آنجایی که اغلب خانواده ها مشکلاتی مانند کمبود فضا در آپارتمان ها و خانه های خود دارند، خرید این محصول کمک شایانی به چیدمان در منزل شما می کند. از این رو قیمت تخت یک نفره هم به عوامل مختلفی بستگی دارد. سبک مدل مورد نظر، مقدار متریال به کار رفته، ابعاد محصول و همچنین شرکت یا فروشگاهی که از آن خریداری می کنید، در این قیمت تاثیر گذار است.

چند مدل تخت خواب یک نفره

تخت خواب های تک نفره با توجه به متریال و سبک خود دارای انواع مختلفی است و آن به موارد زیر تقسیم بندی می شود.

از این رو شما باید در زمان خرید به برخی از ویژگی های محصول دقت کنید تا نزدیکترین انتخاب را برای خرید خود داشته باشید.

تخت خواب یک نفره چوبی

تخت خواب یک نفره چوبی به کسانی که علاقه به سبک کلاسیک و سنتی هستند، پیشنهاد می شود. این متریال کاملا زیبا بوده و در برخی موارد با توجه به سبک آن دارای کنده کاری و نقش و نگارهای منبت کاری های است. از آنجایی که چوب از قدیم در بسیاری از لوازم ها کاربرد داشته ، با توجه به طراحی آن در زمان های مختلف هم از مد نمی رود.

خرید تختخواب یکنفره چوبی در وودن مبل

تخت خواب یک نفره مدرن

از زیباترین مدلها که امروزه در بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها مشاهده می شود، می توان به تخت خواب مدرن یک نفره اشاره کرد. این مدل دارای طراحی ساده ای بود و با المان های خود جلوه ی شیکی به اتاق خواب شما می دهد. طراحی سبک های مدرن به گونه ای است که در تمامی دکوراسیون ها چیدمان می شود و نیاز به اکسسوری های خاصی برای چیدمان خود ندارد.

تخت خواب یک نفره لمسه

از زیباترین دوخت ها که در بیشتر سبک های سلطنتی و کلاسیک مشاهده می شود، می توان به تخت خواب های یک نفره لمسه اشاره کرد. در واقع این مدل سبک چستر را در دیزاین اتاق خواب شما القا می کند و در فضای چیدمان شما شیک خاصی ایجاد می کند. این محصول به علت منحصر به فرد بودن طراحی آن در تاج تخت ها دارای قیمت بیشتری است.

تخت خواب یک نفره کمجا

محدود بودن فضای چیدمان از اساسی ترین مشکلاتی است که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است. از این رو تخت خواب یک نفره کمجا بهترین گزینه برای شما است که در حالت معمولی به شکل عمودی و افقی در کنار دیوار یا کمد قرار می گیرد. تخت تاشو به علت داشتن ابعادی جمع و جور و اشغال کردن فضای کم مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد. این محصول همانند دیگر مدل ها از کیفیت خوبی برخوردار است.

چیدمان تخت خواب یک نفره

از مهم ترین نکات در اتاق خواب می توان به چیدمان تخت خواب یک نفره اشاره کرد. این محصول باید در قسمتی از فضای دیزاین قرار گیرد که شما در زمان خواب احساس راحتی و آسایش بیشتری پیدا کنید. شما باید این محصول را در مکانی قرار دهید که از درب ورودی قابل دید نباشد و فضای کلی شما را نشان ندهد. این مدل را در جایی قرار دهید که بهترین دید و زاویه را در زمان خواب داشته باشید.

خرید اینترنتی تخت خواب یک نفره

وب سایت وودن مبل تمامی شرایط برای خرید آنلاین و اینترنتی تخت خواب فراهم کرده است. شما می توانید مدل مورد نظر خود را در فروشگاه ما بررسی و سپس آن را خریداری کنید.