هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید تخت خواب دونفره

همه ی ما برای اینکه بتوانیم از مشکلات و دغدغه های روزانه خود خلاص شویم، نیاز به مکانی برای آرامش و استراحت داریم. از این رو باید شما باید در اتاق خواب خود ابن فضا را برقرار کنید و برای ایجاد آن نیاز به تخت خواب دونفره دارید. شما برای خرید این محصول باید دقت و توجه زیادی را اختصاص بدهید، زیرا علاوه بر زیبایی سبب ایجاد یک خواب راحت در منزل شما می شود. از این رو در این مطلب وودن مبل آگاهی های لازم برای خرید این محصول را به شما ارائه میدهیم.

خرید تخت خواب دونفره

همانطور که میدانید تخت خواب ها باید از همه لحاظ فیزیکی و کاربری برای شما استاندارد و مناسب باشد. اگر این موضوع چیزی غیر از این باشد، شما در زمان خوابیدن مشکلاتی برای کمر و جسم خود ایجاد می کنید. این مدل دارای ابعاد مختلفی است و از عرض 160، 180 و 200 سانتی متر با طول 200 سانتی متر شروع می شود. شما در ابتدا باید ابعاد فضای خود را درنظر بگیرید تا بتوانید متناسب با آن تشک مورد نظر آن را خریداری کنید.

قیمت تخت خواب دونفره

از آنجایی که شرایط اقساطی بر روی قیمت متریال ها تاثیر می گذارد، این موضوع بر قیمت تخت خواب دونفره هم موثر است. در واقع اینکه مدل موردنظر شما دارای چه سبکی و چه متریالی است، همه این عوامل بر روی این ارزش گذاری موثر است.

در بیشتر مواقع سبک تخت های مدرن ارزانتر از مدل های کلاسیک است.

انواع مدل تخت خواب دونفره

سرویس تخت ها با توجه به موادی که در آن استفاده می شود دارای انواع مختلفی است. هریک از این متریال ها دارای مزایای خاص بوده و شما میتوانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. از انواع مختلف آن می توانیم به موارد زیر بپردازیم:

خرید تخت خواب دونفره چوبی

همانطور که میدانید چوب دارای بافتی نرم و انعطاف پذیر است. از این رو تخت دونفره چوبی دارای جذابیت فراوانی است. شما با خرید این محصول سبک کلاسیک و سنتی را با توجه به طراحی آن در فضای چیدمان خود القا می کنید. طراحی این مدل بسیار خاص بوده و علاقمندان خاصی را به خود جذب می کند. قیمت این مدل به علت تمام چوبی بودن آن بیشتر بوده و منبت کاری ایجاد شده بر آن نیز تاثیر گذار است.

سرویس خواب دو نفره چوبی مدرن وودن مبل

خرید تخت خواب دونفره کلاسیک

اگر از آن دسته افرادی هستید که به سبک سلطنتی و سنتی علاقمند هستید و آلایش و شلوغی این سبک را نمی پسندید، انتخاب یک سرویس خواب کلاسیک این دغدغه را برای شما حل می کند. در واقع سبک کلاسیک همان ترکیب و مدل است اما بسیار ظریف تر بوده و به راحتی در فضای چیدمان شما قرار می گیرد. این مدل دارای ابعاد بزرگتری است و معمولا در اتاق های بزرگ چیدمان آن پیشنهاد می شود.

خرید سرویس خواب دونفره مدرن

سادگی، شیک و مینیمال بودن از ویژگی های اساسی تخت خواب دونفره مدرن است. اگر می خواهید فضای شیک و دنجی را در اتاق خواب خود ایجاد کنید این سبک از مناسب ترین مدلها برای شما است. این محصول در بیشتر مواقع دارای تاج پارچه ای بوده و در برخی موارد به صورت شیاری است. شما می توانید این مدل را با هر دکوراسیونی در اتاق خواب خود چیدمان کنید.

چیدمان تخت خواب دونفره

از مهم ترین مسائل و دغدغه ها برای زوج های جوان چیدمان تخت خواب دونفره در اتاق خوابشان است. در واقع شما باید در ابتدا ابعاد آن را درنظر بگیرید و سپس فضایی را برای دیزاین آن در نظر بگیرید. این محصول را در جایی قرار دهید که در زمان رفت و آمد شما را اذیت نکند. البته اگر فضای شما کوچک است مدلهای تاشو هم در قسمتی از اتاق خواب می تواند قرار بگیرد.

خرید اینترنتی تخت خواب دونفره

در سایت وودن مدلهای بسیاری از تخت دونفره در سبکهای مختلف کلاسیک، مدرن و.. قرار گرفته است. شما میتوانید با بررسی ویژگی های هرکدام مناسب ترین مدل را به صورت آنلاین خریداری کنید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات دارای گارانتی دو ساله بوده و اطمینان شما را از خریدی مطمئن جلب می کند.