ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان وودن

نام و نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنین تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نام و نام خانوادگی(الزامی)
متراژ منزل
مبل استیل
هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید مبل استیل و سلطنتی

مبل استیل در واقع همان مبل های سلطنتی است که از دیرباز تا به کنون در بسیاری از دکوراسیون ها مشاهده می شود. در واقع این واژه از کلمه انگلیسی استایل برگرفته شده و به صورت عامه در فرهنگ ما اینگونه بیان می شود. این مدل دارای ویژگی هایی همچون ارتفاع و وزن بیشتر است و آن را به نسبت دیگر مدل ها متمایز می کند. از این رو در این مطلب وودن مبل به بررسی تمامی این موارد می پردازیم.

مبل استیل چیست؟

طراحی مبلمان استیل به گونه ای است که بیشتر در مهمانی ها و پذیرایی های فاخر و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. تاج تمامی قسمتهای آن در وسط بوده و با هنر منبت کاری دارای زیبایی چند برابری است. در واقع تولیدکنندگان با ظرافت تمام این شاهکار منبت را بر روی آن اجرا می کنند و با تمامی قسمتهای آن دارای تناسب است. کلاف این محصول کاملا از چوب بوده و به علت سبک آن در نمای ظاهری آن چوب بیشتری مشاهده می شود.

انواع مبل استیل

مبل استیل از زیباترین و گران ترین مبلمان ها در بازار است. البته این موضوع ارتباط بسیاری با کیفیت محصول و همچنین طراحی آن دارد. از این رو این مدل دارای انواع مختلفی است و به بررسی آن می پردازیم.

خرید مبل استیل کلاسیک

مبلمان استیل کلاسیک در واقع همان سبک مبل کلاسیک و شیک بوده که دارای منبت کاری های ظریف و کمتری است. این محصول طرفداران بسیاری داشته و قیمت آن نسبت به مدلهای راحتی بیشتر است.

خرید مبل استیل فرانسوی

از بارزترین ویژگی های این محصول می توان به سادگی آن اشاره کرد. در واقع مبل استیل فرانسوی دارای تاج های کوتاه تری بوده و منبت های آن به طور ظریف تر و ساده تر طراحی شده است. طراحی این مدل از کشور فرانسه مهد هنر و شکوه بوده و امروزه در بسیاری از منازل مشاهده می شود.

خرید کاناپه راحتی استیل وودن مبل

خرید مبل استیل جدید و شیک

خرید مبل استیل جدید و شیک از آن دسته انتخاب هایی است که به کسانی که دارای فضای مجلل و بزرگ هستند پیشنهاد می شود. از این رو این محصول دارای ویژگی هایی است که مورد توجه بسیاری از افراد است.  استفاده از چوب راش، وزن بیشتر این مدل، منبت کاری و ارتفاع بلند آن از عواملی است که این مدل را به نسبت مدلهای راحتی و مدرن خاص تر می کند.

قیمت مبل استیل و سلطنتی

از آنجایی که مبلمان سلطنتی در نمای ظاهری خود دارای چوب بیشتری است در قیمت این سبک هم نیز تاثیر می گذارد. این مدل به علت طراحی خود بسیار شیک بوده و فضای پذیرایی شما را منحصر به فرد تر می کند. طراحی سلطنتی آن بسیار تشریفاتی بوده و بهتر است در خانه هایی با زرق و برق فراوان چیدمان شود.

خرید اینترنتی مبل استیل و سلطنتی

وودن مبل از بزرگترین سایت های مبلمان و دکوراسیون بوده  و به صورت خرید اینترنتی شرایط را برای شما عزیزان در شهرستان های مختلف فراهم کرد است. شما می توانید با پرداخت 50 درصد و حتی به صورت اقساط سفارش خود را ثبت کنید.

شما می توانید تمامی مدل های استیل را در سایت ما مشاهده کرده و با بررسی ویژگی های آن خرید خود را نهایی کنید.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.