هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید تشک یک نفره

اگر می خواهید در شکل گیری روز خود به صورت طبیعی تاثیر گذار باشید، داشتن یک خواب راحت به شما در این زمینه کمک می کند. تشک از ساده ترین کالاهای خواب است که مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خرید یک محصول ایده آل و راحت از آن دسته انتخاب هایی است که بیشترین تاثیر را در خواب روزانه شما دارد. به همین منظور در ابتدا به بررسی برخی نکات و ویژگی ها تشک یک نفره  در این مطلب از وودن مبل می پردازیم.

خرید تشک تخت یک نفره

در زمان خرید باید برخی از فاکتور ها را رعایت کنید تا تجربه خوبی هم در زمان انتخاب و هم در زمان استفاده داشته باشید. اگر شما دارای یک سرویس تخت یک نفره هستید، خرید تشک یک نفره تکمیل کننده این دیزاین در اتاق خواب است. میزان سفتی و نرمی این محصول از کلیدی ترین نکاتی است که دارای اهمیت بسیاری است. زیرا اگر همین یک ویژگی در حالت نرمال نباشد سبب گرفتگی عضلات و درد کمر و گردن می شود.

قیمت

همانطور که میدانید قیمت تشک یک نفره به عوامل مختلفی از جمله برند، ابعاد و همچنین متریالی که در آن به کار می رود بستگی دارد. شما در زمان انتخاب باید در ابتدا نیاز خود را مشخص کنید تا بتوانید آن محصول را خریداری کنید. البته برند و تولید کننده هم در این موضوع تاثیر گذار است و بر روی این ارزش گذاری هم تاثیر می گذارد.

خرید تشک یک و نیم نفره

اگر دارای فضای بزرگی هستید و سرویس خواب شما کوچکتر از دونفره است، انتخاب تشک یک و نیم نفره برای شما مناسب است. در واقع ابعاد این محصول 120 در 200 سانتی متر است و فضای مناسبی را برای استراحت و خواب برای شما فراهم می کند. بنابراین شما باید این انتخاب را بر اساس تخت خود انجام بدهید تا اطلاعات شما دقیق تر باشد.

تشک یک نفره رویا

از برترین تولید کننده های تشک می توانیم به برند رویا اشاره کنیم که به صورت یک نفره هم این محصول را تولید می کنند. اگر برای نوجوان و دختر یا پسر جوان خود یک سرویس خواب یک نفره را در نظر گرفته اید، خرید یک خوشخواب یک نفره برای شما ضروری است.این محصول به طور استاندارد دارای ابعاد 90 در 200 سانتی متر بوده و ممکن است که با تغییر ابعاد تخت شما عوض شود.

تشک یک نفره رویال

برند رویال هم از تولید کنندگان تشک یک نفره و دیگر کالاهای خواب است که در بازار های مختلف مشاهده می شود. شما باید با بررسی ویژگی های آن بتوانید نیاز خود را برطرف و سپس اقدام به خرید آن کنید. این شرکت انواع مختلفی از این محصول را عرضه می کند و کاربرد بسیاری زیادی در منازل دارد.

خرید تشک تکنفره رویال

خرید آنلاین تشک یک نفره

وودن مبل شرایطی را برای شما فراهم کرده است که شما بتوانید به راحتی هم سرویس خواب و هم تشک مناسب آن را در وب سایت فروشگاهی ما بررسی کنید. از این رو شما می توانید قیمت ها و ویژگی های هر محصول را مشاهده و سپس با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید.

مقدمه در رابطه با تشک یک نفره

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین قسمت‌های روز استراحت کردن و خوابیدن است. تقریباً هر انسانی یک‌ سوم از عمر خود را در خواب سپری می‌کند. بنابراین انتخاب محلی مناسب برای خوابیدن، از مهم‌ترین کارهایی است که می‌بایست انجام شود. خوابیدن بر روی تشکی نامناسب، ناراحت و غیراستاندارد، می‌تواند بر سلامتی انسان  تاثیر منفی بگذارد. تشک یک نفره لایه‌ای نرم است که از جنس پنبه یا پشم‌ شیشه  بوده و بر روی تخت یا بر روی زمین می‌اندازند، (تشک یک نفره‌ای که بر روی زمین می‌اندازند، تشک یک نفره (Single mattress) مهمان نام دارد تا بتوانند در آسودگی بخوابند.

اندازه استاندارد تشک یک نفره

اندازه استاندارد سایز تشک یک ‌نفره 90 سانتی متر در 200 سانتی متر است. اکثر تشک‌های یک‌ نفره در این سایز به فروش می‌رسند و در بازار عرضه می‌شوند. اما سایزهای دیگر 100 سانتی متر در 200 سانتی متر و 120 سانتی متر در 200 سانتی متر که به عنوان سایز یک‌ و نیم نفره شناخته می‌شوند نیز در بازارها وجود داشته و عرضه می‌شوند.

انواع تشک یک نفره

تشک‌‌هادر انواع تشک تخت خواب و تشک مهمان وجود دارند. تشک‌های یک ‌نفره تخت خواب در انواع زیر در بازار وجود دارد.

تشک تخت خواب فنر دار:

این تشک یک نفره از جمله رایج‌ترین انواع تشک یک نفره است که  در بازار بسیار زیاد است . معمولا استاندارد این تشک‌ها بر اساس تعداد فنرهای آن‌ها است. تشک یک نفره ارزان، تعداد فنرهای کمتری دارد. تشک‌های فنری برای استفاده افرادی که کم ‌وزن هستند و یا دارای سن پایین‌تری هستند، همچون کودکان مناسب است.

تشک تخت خواب فنری منفصل یا پاکت اسپرینگ:

این نوع از تشک‌ها دارای ویژگی‌های بسیاری هستند  و بسیار مورد توجه هستند. در این تشک‌ها جدیدترین تکنولوژی فنر‌ها استفاده شده است، و هر فنر عملکرد جداگانه‌ای دارد. تشک یک نفره فنر منفصل طول عمر بالاتری داشته و در حفظ سلامت بدن کمک می‌کند  و همچنین از  مشکلات ستون فقرات پیشگیری خواهد کرد. این تشک‌‌ها نسبت به تشک‌های فنر سنتی از درجه طبی بالاتری برخوردار هستند.

تشک تخت خواب فومی:

این نوع از تشک‌ها دارای فوم ارتجاعی حرارتی هستند که در عین راحتی بسیار زیادی که دارند، برای برخی از افراد مناسب نیستند. زمانی که فردی روی این تشک یک نفره دراز می‌کشد، تشک شکل قالب بدن فرد را به خود می‌گیرد. این نوع از تشک‌ها برای افرادی که به دنبال تشک یک نفره بسیار نرم هستند، مناسب است. قیمت تشک یک نفره معمولی از تشک فومی ارزان‌تر است.

تشک تخت خواب طبی

این نوع از تشک‌ها برای افرادی که از مشکلاتی نظیر کمر درد و پا درد رنج می‌برند، مناسب است، و بسیار شبیه به تشک‌های تخت خواب‌های بیمارستانی است. تشک‌های بیمارستانی از جنس یونولیت ساخته شده‌اند و  بسیار سبک هستند. تشک‌های طبی برای انواع سنین در انواع وزن‌ها مناسب است.

تشکطبی فنری

تولیدکنندگان تشک‌ها، با جمعآوری نقاط قوت هر یک از تشک‌های فنری و طبی به صورت جداگانه، یک تشک حرفه‌ای طراحی کردند. این تشک‌ها از اسفنج‌هایی با میزان چگالی بالا تشکیل شده‌اند. این تشک‌ها برای مصارف پزشکی بسیار مناسب بوده و از سلامت فرد حفاظت می‌کند. این تشک‌ یک نفره  در عین راحتی، طبی نیز هست.

ویژگی‌ها و نکات کلیدی تشک یک ‌نفره استاندارد چیست?

تشک استاندارد تشکی است که، از فروشگاه‌های دارای مجوز خریداری‌ شده باشد. این تشک‌ها از استانداردهایی بهره می‌برند که در زیر لیست شده‌اند:

دارای فنرهای قوی هستند.
استحکام و مقاومت آن‌ها بالا است.
طریقه دوخت و بسته ‌بندی آن‌ها استاندارد و خوب است.
دارای مرغوبیت بالایی هستند.
تشک یک‌نفره معمولاً از سطح تخت کمی بالاتر قرار می‌گیرد.
درون تشک یک نفره معمولاً از نمد، موکت، فنر، فوم و یونولیت تشکیل می‌شود.
در هنگام خرید تختخواب، ارتفاع ایده‌آل و مناسب تشک باید در نظر گرفته شود. ارتفاع استاندارد تشک یک نفره برای استفاده فرد بالغ، 35 تا 40 سانتی‌ متر بوده، و اندازه‌های کمتر یا بیشتر این تشک‌ها، برای مصرف کنندگان مشکل ایجاد خواهد کرد.
عمر مفید تشک‌ها کمتر از ده سال است، اما این ‌موضوع با توجه به محل نگهداری و شیوه نگهداری از تشک متفاوت خواهد بود.

ویژگی‌ها و نکات کلیدی تشک یک ‌نفره استاندارد چیست

انواع تشک‌های نرم و تشک‌های سخت

بسیاری از خریداران این سوال را دارند که تشک‌ یک‌ نفره نرم بهتر است یا تشک‌ یک‌ نفره سخت؟  تشک‌های بسیار نرم و یا تشک‌های بسیار سخت، برای سلامتی انسان‌ها و بدن، به ‌هیچ ‌عنوان مناسب نیستند. هنگام خرید تشک یک نفره بیشتر می‌بایست بر روی این نکته تمرکز داشت که تشک  به صورت کامل از بدن درهنگام خواب پشتیبانی کند. میزان نرمی یا سفتی تشک یک نفره می‌بایست به اندازه‌ای باشد که نقاط فشار (بازو، سر و کتف‌ها) در وضعیت صحیح قرار بگیرند و از حالت عادی خود خارج نشوند.

تشک یک نفره مهمان

بسیاری از مردم هنگام خرید تشک یک ‌نفره مهمان دچار سر درگمی خواهند شد و انتخاب تشک مناسب برای آن‌ها دشوار است. تشک‌های مهمان امروزی، از اسفنج‌ها و الیاف تشکیل‌ شده‌اند و بسیار سبک بوده و ضد آلرژی هستند. تشک‌ یک نفره  مهمان امروزی دارای بسته‌بندی جذابی است  و در خانه، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. بسته‌بندی این تشک‌ها سبب می‌شود که بهداشت رختخواب‌ها رعایت شود. قیمت تشک مهمان ارزان‌تر از تشک یک‌ نفره معمولی تخت خواب است.

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی وودن مبل سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.