هیچ محصولی یافت نشد.

راهنما خرید آینه

از زیباترین وسایل تزیینی در منزل و اتاق پذیرایی می توانیم به آینه ها اشاره کنیم. اگر دارای خانه ای شیک و مدرن هستید، بهتر است که از تعداد بیشتری استفاده کنید که جلوه خود را به طور احسن نمایان کند. شما برای اینکه بتوانید از این محصول در اتاق پذیرایی خود استفاده کنید بهتر است که آینه های دکوراتیو را انتخاب کنید. از ویژگی های آینه می توان به انعکاس نور در فضای خانه اشاره کرد و سبب روشنایی منزل می شود. از این در این مطلب از وودن مبل به بررسی این موارد می پردازیم.

خرید آینه دکوراتیو

یکی از لوازم طراحی داخلی شیک که بسیاری از افراد در منزل خود قرار می دهد، آینه است. این محصول کاملا درخشان و جذاب بوده و محیط زیبایی را برای شما ایجاد می کند. آینه ها با توجه به ویژگی های فیزیکی خود در فضای شما اثر مثبتی را ایجاد می کنند و سبب دلباز شدن فضای شما می شود. این دکوری دارای اشکال هندسی و سبک های مختلف بوده و با توجه به فضای چیدمان شما انتخاب می شود.

خرید آیینه دکوراتیو

انواع آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو بر اساس مدل، شکل هندسی و حتی کاربری خود به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.  شما باید طبق فضایی که در منزل دارید، این انتخاب را انجام دهید تا دکوراسیون شیکی را ایجاد کنید. موارد پایین چند نمونه از این مدلها است.

آینه کلاسیک

اگر در اتاق نشیمن خود دارای فضای شیک و کلاسیک هستید، بهتر است که از آینه کلاسیک برای این چیدمان استفاده کنید. در واقع در برخی مدلها شاهد متریال چوبی هستیم و منبت هایی در اطراف قاب آن مشاهده می شود. این محصول با انعکاس تصویر خود فضای شما را باشکوه تر و اصیل تر می کند.

آینه مدرن

امروزه کارشناسان و طراحان داخلی با استفاده از آینه مدرن اقدام به خلق ایده ها و طراحی های جدید در دکوراسیون کرده اند. این آینه دارای تنوع های مختلفی بوده و با اشکال هندسی های متفاوت عرضه می شود. این محصول بیشتر به صورت گرد و مستطیل بوده  و در اکثر موارد دارای قاب ساده ای است. شما باید طبق فضایی که دارید، ابعاد و طراحی آن را مشخص کنید.

آینه کنسول

کنسول از آن دسته میز هایی است که برای تکمیل دکوراسیون در فضای نشیمن قرار می گیرد. از آنجایی که این میز بیشتر کاربرد تزئینی و دکوری دار، استفاده از یک آینه هم سبک با آن از بهترین پیشنهاد ها برای قرار دادن بر روی آن است. در بیشتر موارد آینه های مستطیلی و گرد مشاهده می شود و هر یک با توجه به طراحی خود جلوه ای را نمایان می کند.

خرید آیینه کنسول

آینه گرد

در این مدل آینه دارای شکل هندسی گرد بوده و در ابعاد متنوعی برش میخورد. قرار گرفتن این محصول بر روی دیوار می تواند طبق یک الگوی نامنظم یا به صورت اجرای یک طراحی نهایی باشد و بر روی دیوار چسبانده شود. این شکل بیشتر سبک مدرن را نمایان می کند و سبب شیک شدن چیدمان شما می شود.

آینه قدی

اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که به آینه های بزرگ در اتاق پذیرایی علاقمندید، خرید آینه قدی به شما پیشنهاد می شود. این محصول از آنجایی که بر روی زمین قرار می گیرد انعطاف پذیری کمتری داشته و نسبت به مدل های دیگر بر روی دیوار چسبانده نمی شود. در واقع شما باید مکان مشخصی را برای این محصول انتخاب کنید تا بتوانید به صورت کاربردی از آن استفاده نمایید.

خرید اینترنتی آینه

فروشگاه اینترنتی وودن مبل شرایطی را برای شما هم فراهم کرده است تا بتوانید علاوه بر سرویس چوب با استفاده از اکسسوری دیزاین منزل خود را تکمیل کنید. از این رو استفاده از این محصول جهت دلنواز شدن و زیباتر شدن فضای شما پیشنهاد می شود.