راهنما خرید میز آینه کنسول چوبی

همه ی افراد به دنبال ایجاد دکوراسیونی لوکس و منحصر به فرد هستند. از این رو خرید میز آینه کنسول چوبی می تواند هم تکمیل کننده و هم زیبایی دو برابری را در منزل شما ایجاد کند. انتخاب این محصول باید به گونه ای باشد که هم کاربردی و هم تزیینی باشد و با هارمونی منزل شما هماهنگی داشته باشد. از این رو ما در این مطلب از وودن مبل شما راهنمایی می کنیم تا با اطلاعاتی کامل خرید خود را انجام دهید.

میز آینه کنسول چوبی چیست؟

کنسول چوبی یک وسیله دکوری و پرکاربرد است و  دیزاین فضای نشیمن شما را دگرگون می کند. این مدل از گذشته تا به اکنون برای داشتن دکوری زیبا مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید برخی وسایل را در کشوها و همچنین اکسسوری های خود را بر روی سطح آن چیدمان کنید.

قیمت میز آینه و کنسول چوبی

قیمت میز آینه و کنسول چوبی با توجه به متریال چوب به کار رفته در آن، ابعاد محصول و همچنین طراحی آن سنجیده می شود. از این رو شما می توانید با بررسی شرکت های معتبر در زمینه محصولات چوبی و همچنین فروشگاه ها این محصول را در مدل های جدید تر و همچنین طراحی های شیک تر و زیبا تر میز دلخواه خود را خریداری کنید.

انواع کنسول چوبی

میز کنسول ها در ابعاد متفاوت و متریال های گوناگون در بازار مشاهده می شود، به همین علت باید انواع آن را بشناسید و با توجه به دکوراسیون خود این انتخاب را انجام دهید. از آنجایی که خرید و قرار گیری این محصول در منزل شما موثر است، به بررسی این موضوع می پردازیم.

خرید میز آینه کنسول چوبی پایه فلزی

کنسول چوب و فلز یکی از انواع میز  هایی است که ترکیبی از دو متریال پرطرفدار است. در واقع شما با داشتن این مدل جدید می توانید دو سبک مدرن و هم کلاسیک را در منزل خود القا کنید. در این طراحی بیشتر پایه ها فلزی بوده و بدنه به صورت تمام چوب است. در برخی موارد ترکیب هایی از فلز هم در نمای ظاهری کار مشاهده می شود.

خرید میز آینه کنسول چوبی مدرن

انتخاب یک کنسول چوبی مدرن می تواند فضای دکوراسیون شما را خاص تر کند. در واقع این مدل در طراحی های متفاوتی بوده و با توجه به سلیقه شما انتخاب می شود. فقط در زمان خرید به هماهنگی آن با مبلمان و لوازم منزل توجه کنید تا بتوانید بهترین چیدمان را در پذیرایی خود داشته باشید.

خرید میز آیینه کنسول مدرن چوبی وودن مبل

خرید میز آینه کنسول چوبی نئوکلاسیک

اگر به دنبال یک سبک خاص و همچنین ظریف هستید، خرید کنسول چوبی نئوکلاسیک از مناسب ترین انتخاب ها برای شما است. در واقع این مدل دارای خطوط صاف اما در عین حال شیک است. امروزه این محصول پرطرفدار مورد توجه بسیاری بوده و به کسانی که اصالت و شیک بودن در اولویت هایشان است، پیشنهاد می شود. قیمت این محصول هم به علت تمام چوب بودن بیشتر بوده و با توجه به ابعاد قیمت آن تغییر می کند.

خرید میز کنسول چوبی کلاسیک

اگر دکوراسیون منزل شما دارای اصالت و طراحی خاصی است، خرید کنسول کلاسیک چوبی می تواند تکمیل کننده فضای شما شود. در واقع طراحی این سبک کاملا تمام چوب بوده و حس طبیعی و چوب بودن را در دیزاین شما القا می کند.

شما باید در کنار دکوراسیون کلاسیک خود این محصول را هم در بخشی از آن قرار بدهید. از ویژگی های مهم این مدل ترند بودن آن است و با گذشت زمان هم قدیمی نمی شود.

خرید کنسول چوبی حصیری

میز کنسول حصیری از زیباترین طراحی های تلفیقی با چوب است. این مدل دارای سبک بوهو بوده و به عبارتی نمادین سبک نئوکلاسیک در دکور منزل است. شما می توانید با توجه به متراژ خود این میز را درب ورودی منزل و یا در اتاق پذیرایی در پشت مبلمان و.. چیدمان کنید. این مدل حصیری به علت داشتن این سبک خاص و متریال چوبی دارای قیمت بیشتری به نسبت دیگر محصول ها است.

خرید کنسول چوبی منبت کاری

اگر در فضای منزل خود دارای سبک استیل و سلطنتی هستید، چیدمان یک کنسول چوبی منبت کاری می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این منبت ها کاملا شاهکارانه بوده و تماما هنر دست است. در واقع شما با چیدمان آن علاوه بر القای اصالت در پذیرایی، زیبایی های هنر خاص منبت کاری را به آن اضافه می کنید.

خرید اینترنتی کنسول چوبی در وودن مبل

حال که با انواع میز ها و طراحی های آن آشنا شدید، می توانید یک محصول با کیفیتی را با قیمت مناسب خریداری کنید. در زمان خرید حتما به فروشگاه هایی با محصولات با کیفیت و تنوع بالا سر بزنید. فروشگاه ها و وب سایت های اینترنتی هم گزینه خوبی جهت خرید هستند. از این رو می توانید به سایت وودن مبل هم سر بزنید و انواع کنسول های چوبی را مشاهده کنید.

سبد خرید